Kevin, Święta i skarpetki

Czy Macaulay Culkin nie ma dość Świąt? A może to większy fan gwiazdki od samej Mariah Carey? I co kupuje na święta swoim bliskim? Tego wszystkiego dowiecie się z krótkiej go wideo Happy Socks, które marka opublikowała na swoim Instagramie. Szwedzki producent zabawnych skarpetek postanowił wykorzystać trwający już trzy dekady fenomen filmów "Kevin sam w domu" oraz "Kevin sam w Nowym Jorku" i do swojej świątecznej reklamy zaprosił aktora odgrywającego główną rolę w obu produkcjach. Dodajmy do tego, że postać Kevina tak przylgnęła do Macaulaya Culkina, że wiele osób patrzy na artystę głównie przez pryzmat roli sprzed lat. Ten sentyment działa również w kampanii Happy Socks, bo Macaulay/Kevin po latach opowiada o swoim podejściu do Gwiazdki i wygląda, jakby spędzał ją sam.

"Kevin sam w domu" zostanie wyemitowany w Święta! Kiedy? Znamy datę emisji >>

Mokasyny, nakrapiane skarpety, zdarty lakier na paznokciach,iguana z czerwoną wstążką na szyi i brzydki sweter z wilkiem, a w tle fototapeta. Klimat wideo i zdjęć przypomina nam lookbook Balenciagi sprzed kilku sezonów, zmiksowany z rodzinnymi świątecznymi fotografiami z lat 90. "Tegoroczne Święta z Macaulayem Culkinem potraktujcie osobiście" czytamy w poście na Instagramie marki, która nawiązuje w nim też do szczególnego podejścia Culkina do Świąt. Zresztą - zobaczcie sami. To wideo wydaje się dopiero początkiem dłuższej kampanii "Naughty or Nice".

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Happy Socks (@happysocks) Lis 5, 2019 o 7:00 PST

Gdzie obejrzeć "Kevin sam w domu" w tym roku? Jeszcze chwila, zanim rozpoczną się coroczne seanse, prawie tak tradycyjne jak ubieranie choinki. Po takiej kampanii stacje telewizyjne i serwisy VOD powinny jednak od razu zaproponować daty emisji tego filmu na Święta 2019. 

Filmy świąteczne na Netfliksie>>

Macaulay Culkin znów wcielił się w Kevina! Zobacz świąteczne wideo z aktorem>>