Czy to ostateczny koniec miłości? Para, która zaczęła spotykać się  dwa lata temu, już w czerwcu tego roku napotkała pierwsze trudności. Jako że od początku – wbrew tradycjom rodu Kardashianów – starali się zachowywać prywatność, fani musieli czytać między wierszami i dopatrywać się pozornie nieistotnych sygnałów w postach publikowanych w mediach społecznościowych. I tak przed wakacjami doszli do wniosku, że Kendall Jenner i Devin Booker powiedzieli sobie dość. 27-letnia modelka i rok młodszy sportowiec mieli znajdować się na innych etapach życia i dążyć do odmiennych celów. Jednym z dowodów na zerwanie było zdaniem internautów zdjęcie, na którym gwiazda rodzinnego reality-show pokazała nagie ciało. Pod fotografią natychmiast pojawiło się mnóstwo komentarzy o treści: „Single Energy”.

Kendall Jenner znów rozstała się z chłopakiem. Modelka i koszykarz Devin Booker dopiero co dali sobie drugą szansę

Niedługo po pojawieniu się plotek o kryzysie para najwyraźniej postanowiła spróbować jeszcze raz. Kendall była widziana w towarzystwie chłopaka na pokazie Marni i na trybunach US Open. Niestety czas spędzany na wspólnym przeżywaniu sportowych emocji i komentowaniu estetycznych zachwytów nie pomógł. Dziennikarze People dotarli do osób z otoczenia gwiazd, według których drogi zakochanych kolejny raz się rozeszły. Powód? Ambitne plany zawodowe i wiele współprac wymagających niepodzielnej uwagi.

„Oboje mają teraz niesamowicie napięte grafiki i postanowili uczynić kariery priorytetem” – cytuje tygodnik.

Co więcej, finał miłosnych perypetii miał nastąpić już miesiąc temu. Jeśli wiadomość okaże się prawdą, jest w niej również nieco pozytywów. Inny znajomy pary twierdzi, że Kendall i Devin nie żywią do siebie urazy. Decyzja o zakończeniu relacji nastąpiła za porozumieniem stron. Gwiazdy zamierzają pozostać ze sobą w kontakcie i dalej mają dla siebie wiele szacunku i ciepłych uczuć. „Życzą sobie nawzajem jak najlepiej” – dodaje źródło.

Emma Thompson „była zupełnie ślepa” na romans męża z Heleną Bonham Carter. Do bolesnych przeżyć wróciła na planie „To właśnie miłość” >>

To jednak nie koniec plotek. Niektórzy komentatorzy sądzą, że nowy romans już wisi w powietrzu. Informacje o rozstaniu trafiły na nagłówki na krótko po tym, jak Kendall Jenner bawiła się na koncercie Harry'ego Stylesa w Los Angeles. Osiem lat temu młodsza siostra Kim Kardashian i muzyk One Direction byli jedną z najbardziej rozchwytywanych par show-biznesu, a dziś znów nie mają uczuciowych zobowiązań. Wokalista i Olivia Wilde właśnie „zrobili sobie przerwę” po niemal dwóch latach randkowania. Nic dziwnego, że część fanów węszy wielki powrót, ale tym razem w innej konfiguracji…