Kontrowersyjna kreacja Kendall Jenner

W listopadzie 2021 roku, Kendall Jenner była jednym z gości na ślubie swojej koleżanki, Lauren Perez. Na zdjęciach z przyjęcia widać, że kreacja 26-latki była dość... kontrowersyjna. Celebrytka zdecydowała się na bardzo seksowną czarną sukienkę marki Mônot z kolekcji wiosna-lato 2022, z wycięciami w kształcie rombu z przodu i większym wycięciem na brzuchu. Stylizacja młodszej siostry Kim Kardashian była dość mocno wyrazista, a fani nie szczędzili swoich szczerych przemyśleń na jej temat. W sieci pojawiło się wiele komentarzy krytykujących kreację i opisującą ją jako strój nieodpowiedni dla gościa weselnego. Zgadzacie się tym?

Kendall Jenner odpowiada na krytykę fanów

Kilka tygodni po wydarzeniu, Lauren Perez opublikowała kolejne zdjęcia z wydarzenia, a komentarze na temat kreacji Kendall Jenner nie cichną. Jeden z fanów skomentował, że wstydzi się za celebrytkę. 

Nieodpowiedni strój na ślubie @kendalljenner Wstydzę się za ciebie #cringe - napisał fan w komentarzu

Panna Młoda, Lauren Perez, sama odpowiedziała na komentarz, zwracając się do Kendall słowami: „Powiedz im!". Skłoniło to Kendall do skomentowania całej sprawy, a dalsza możliwość komentowania wpisu została wyłączona. 

Oczywiście z góry zapytałam o Twoją zgodę - napisała w komentarzu Kendall Jenner