Mimo że wiele kobiet wciąż obawia się tego kroku, na pewnym etapie do naszej rutyny pielęgnacyjnej zdecydowanie warto włączyć zabiegi medycyny estetycznej lub laseroterapii. Istnieje szerokie grono zadowolonych osób, które doceniło już skuteczne działanie technologii i nauki w branży beauty. Współczesne rozwiązania pozwalają bowiem nie tylko skutecznie zapobiegać, ale - w niektórych przypadkach - nawet odwracać procesy starzenia się skóry. Doskonale zdaje sobie z tego sprawę założycielka Kliniki Absolu, Barbara Goździkowska. Jak twierdzi:

Każda kobieta ma w sobie piękno. Czasem tylko potrzebujemy, by ktoś pomógł nam w nie uwierzyć albo je z nas wydobył.

Zapytałyśmy ją o najistotniejsze kwestie związane z zabiegami medycyny estetycznej i lasoterapii. 

Materiały prasowe, Barbara Goździkowska, założycielka Kliniki Absolu 

Spełnia Pani marzenia wielu kobiet.

Barbara Goździkowska: To prawda, ale to było też moje marzenie. Sama, podobnie jak wiele pań, szukałam jednego miejsca, gdzie będę mogła skutecznie zadbać o twarz i ciało, opóźnić procesy starzenia, wykorzystując najnowocześniejsze możliwości technologii urządzeń Hi-tech i medycyny estetycznej, ale przy odpowiednio małej inwazyjności i niezbyt długiej oraz uciążliwej rekonwalescencji. Postanowiłam sama stworzyć takie miejsce.

W jaki sposób wybierane są zabiegi i sprzęt dostępne w Klinice Absolu?  

Barbara Goździkowska: Razem z moim doświadczonym zespołem lekarzy i kosmetologów obserwujemy światowe trendy i stawiamy na bestsellery. Testujemy mnóstwo zabiegów i sprzętu, żeby wybrać te, które są najlepsze.

Który sprzęt jest Pani faworytem?

Barbara Goździkowska: Jestem ogromną fanką technologii laserowej i ogromnych możliwości zabiegowych oraz wyjątkowej skuteczności, jaką dają lasery. Często słyszę od pacjentek, że te boją się lasera, że laser boli, nie chcą być wyłączone z życia na kilkudniowy okres rekonwalescencji. Przyznaję, że sama miałam różne doświadczenia z zabiegami laserowymi. Między innymi dlatego do swojej kliniki Absolu wybrałam jeden z najbardziej nowoczesnych, skutecznych i wszechstronnych laserów Fotona. Ten laser to tak naprawdę połączenie dwóch laserów Nd:YAG i Er:YAG w jednym. Takie połączenie dwóch różnych długości fal daje bardzo wszechstronne możliwości zabiegowe zarówno w medycynie estetycznej, jak i dermatologii czy nawet ginekologii estetycznej!

Tym, co jest szczególnie istotne, niewątpliwie jest fakt, że laser Fotona osiąga fantastyczne (często bezkonkurencyjne) efekty zabiegowe bez okresu rekonwalescencji. Dodatkowo robi to niemal bezboleśnie. To było dla mnie niezwykle zaskakujące i pozytywne odkrycie.

Jaki rodzaj zabiegów jest w Pani opinii najbardziej skuteczny?

Barbara Goździkowska: Jestem fanką terapii łączonych, bo ich skuteczność jest niewspółmiernie wyższa. Laser Fotona umożliwia przeprowadzanie zabiegów łączonych, kilkuetapowych w jednym zabiegu, co przekłada się na ich wyższą skuteczność. Mój absolutny bestseller to zabieg odmładzający Fotona 4D, czyli cztery terapie w jednym zabiegu, które działają bardzo kompleksowo i adresują kilka różnych problemów związanych ze starzeniem się skóry. To taki Laserowy Eliksir Młodości!

W Klinice Absolu nasza oferta obejmuje również zabiegi medycyny estetycznej, odmładzające zabiegi kosmetologii hi-tech, najnowocześniejsza, skuteczna depilacja laserowa, medyczne oczyszczanie i pielęgnacja, ale również modelowanie i rzeźbienie ciała.

Potrzeby związane z modelowaniem, ujędrnianiem ciała, redukcją cellulitu wreszcie mogą być rozwiązane poprzez bardzo skuteczne terapie na ciało, również terapie łączone. Osobiście jestem miłośniczką naszego Pakietu łączonego Płaski Brzuch, gdzie stosujemy terapię łączoną BTL EMSCULPT, czyli najbardziej nowoczesny zabieg na rzeźbienie mięśni i spalanie tkanki tłuszczowej z BTL EMTONE. Ten drugi to hit w ujędrnianiu, zagęszczaniu skóry i redukcji tkanki tłuszczowej oraz cellulitu.

Wypowiada się Pani na ten temat z ogromną pasją. A co takiego motywuje Panią do działania?

Barbara Goździkowska: Nic mnie tak nie motywuje i nakręca do działania, jak satysfakcja zabiegowa naszych pacjentów, ich widoczna metamorfoza oraz wiara kobiet w siebie, swoje piękno i nieograniczoną siłę! Wszystkie osoby, które chciałyby zadbać o siebie na najwyższym, profesjonalnym poziomie, zapraszam serdecznie do Absolu Klinika

Materiały prasowe