20-letnia Kate Upton bez wątpienia zasługuje na tytuł jednej z najważniejszych nowych twarzy 2012. Nazywana pierwszą modelka ery social media, błyskotliwą karierę zawdzięcza obfitym kształtom i popularności filmików ze swoim udziałem. Rekordy oglądalności biło wideo, w którym Amerykanka tańczy tzw. dougie, a później słynny filmik, w którym tańczy w mikrobikini na polecenie Terry'ego Richardsona.

Zaskakująca była nie tyle nagła popularność modelki bikini, ale fakt, że świat high fashion przyjął ją z otwartymi ramionami. I tak modelka pozbawiona ciekawych rysów i chłopięcej sylwetki zamieniła okładki Sport's Illustrated na prestiżowe CR Fashion Book Carine Roitfeld i Vogue Italia. Urokowi Upton uległa także redakcja ELLE France i fotograf Matt Jones.

Kate Upton na okładce CR Fashion Book

Modelka zdobi pierwszą okładkę tygodnika na 2013 r. Pod hasłem "American Beauty" Kate prezentuje stylizacja jak z amerykańskiego kampusu i stereotypy sielskiego życia w Kalifornii. Jeździ na wrotkach i różowym rowerze, grilluje, wyleguje się przy basenie. Co ciekawe, w sesji zdjęciowej wykorzystano ubrania popularnych marek, imitując styl ubierania się kalifornijskiej młodzieży. Bluzom Topshop towarzyszą szorty z Asosa i trampki Converse. Na okładce Kate nosi już Louis Vuitton, ale najlepiej sprawdza się w stylu casual. Na radosnych zdjęciach z ogrodu nie razi, że Upton nie ma rysów wyrafinowanej damy z Paryża.

Jak Wam się podoba nowa sesja Kate Upton? To miła odmiana dla jej superseksownego wizerunku?

GALERIA