Wydawałoby się, że oczy wszystkich zwrócone są na Australię i Fidżi, gdzie Meghan Markle i książę Harry oficjalnie zwiedzają te rejony świata. Codziennie jesteśmy bombardowani kolejnymi stylizacjami księżnej Sussex i wiadomościami o jej ciąży. Okazuje się, że w Londynie jest równie ciekawie. Kate Middleton znów wszystkich zachwyciła! Chodzi o jej wieczorową stylizację!

Czytaj też: ulubione kosmetyki Kate Middleton >>

Kate Middleton w niebieskiej sukni balowej Alexander McQueen i tiarze należącej do księżnej Diany

Podczas gdy, Meghan Markle serwuje nam mniej lub bardziej oficjalne stroje, księżna Cambridge pojawiła się w sukni balowej. Żona księcia Williama wybrała się do Pałacu Buckingham z okazji oficjalnego bankietu wydanego na część króla i królowej Holandii. Na ten wieczór Kate Middleton wybrała elegancką suknię Alexander McQueen w odcieniu niebieskim oraz biżuterię należącą do księżnej Diany. Zagraniczni dziennikarze już stwierdzili, że był to hołd dla arystokratki, która zmarła w wypadku samochodowym w 1997 roku. 

Tiara Lover's Knot ma ponad 100 lat, a księżna Diana otrzymała ją w prezencie ślubnym od Elżbiety II. Gdy rozwiodła się z księciem Karolem, biżuteria znów trafiła do brytyjskiej królowej. Pierwotnie tiara (wykonana z pereł i diamentów należących już wcześniej do brytyjskiej rodziny królewskiej) trafiła do Królowej Marii, to na nią zostało wystawione zamówienie w 1914 roku w firmie jubilerskiej Garrard & Co. - chodziło o wykonanie kopii tiary należącej do księżniczki Augusty. Po jej śmierci biżuterię odziedziczyła prawnuczka Marii, Elżbieta. Księżna Kate miała na sobie już Lover's Knot w trakcie wizyty hiszpańskiej pary królewskiej w 2017 roku oraz w 2015 roku.

Getty Images

Księżna Diana w tiarze Lover's Knot, 1989 rok.

Getty Images

Księżna Kate w tiarze Lover's Knot, 2017 rok.