Kate Middleton to jedna z tych osób publicznych, której wygląd nieodmiennie zachwyca. Potrafi ona umiejętnie żonglować trendami, jednocześnie wpisując się w zasady królewskiej etykiety. 

Kate Middleton w modnej sukience w groszki na lato 2020 [ELLE Spy]

Księżna znana jest jednak nie tylko jako ikona mody, słynne stało się jej zaangażowanie w przedsięwzięcia dotyczące rozwoju dzieci i młodzieży. Ostatnio Kate Middleton wzięła udział w wydarzenia Tiny Happy People – to pomysł BBC Education, inicjatywa mająca na celu wsparcie rodziców i opiekunów najmłodszych dzieci w rozwijaniu zdolności językowych wśród maluchów.

Kate Middleton na tę okazję wybrała sukienkę od Emilii Wickstead, która jest jedną z ulubionych projektantek księżnej. Marka znana jest z kobiecych krojów, wyrazistych kolorów i zgrabnego łączenia nowoczesności z klasyką. Czarna sukienka midi w nieodmiennie popularny wzór "polka dots" (czyli tak zwane "groszki") zestawiona została z beżowymi sandałami wiązanymi wokół kostki, które nieco „odformalizowały” cały look. Koszulowy krój kreacji i wyraźne odcięcie w talii nadały całości elegancki sznyt, tak charakterystyczny dla projektantki. Podobne sukienki znaleźć można także w & Other Stories czy Mango. Sprawdzą się nie tylko o tej porze roku, ale także jesienią, z botkami.

Nowa była nie tylko sukienka księżnej. Delikatne cieniowanie i złote pasemka ożywiły fryzurę Kate Middleton. Na taki look warto było czekać cztery miesiące.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Duke and Duchess of Cambridge (@kensingtonroyal) Lip 13, 2020 o 2:30 PDT