"Do świeżo upieczonych matek i tych z doświadczeniem oraz rodzin spędzających dziś święto razem i osobno - myślimy o was wszystkich w tym trudnym momencie. Szczęśliwego Dnia Matki"- napisano pod najnowszym postem Pałacu Kensington na instagramie. Na pierwszym zdjęciu widać roześmianą 38-letnią Kate Middleton, która trzyma na plecach małą 4-letnią Charlotte. Obok nich, w tej samej pozycji, są książę William oraz George. Ujęcie zrobiono w Norfolk, a jego autorem jest Matt Porteous. Na kolejnych fotografiach z przeszłości zobaczymy zmarłą w 1997 roku księżnę Dianę i z małym księciem Williamem i księciem Harry'm, a także o wiele młodszą wówczas Carole Middleton z córką Catherine, a także kartkę przygotowaną przez 6-letniego księcia George'a na Dzień Matki. 

To ulubiony krem na zmarszczki Kate Middleton i Michelle Obamy. W jego składzie znajdziecie organiczny botoks, a na dodatek kupicie go także w Polsce! >>

Dzień Matki w Wielkiej Brytanii, znany jest również jako Mothering Sunday, obchodzi się zawsze w czwartą niedzielę postu, trzy tygodnie przed Wielkanocą. Wywodzi się z tradycji odwiedzania rodzimego kościoła (mother church) w połowie postu. Inną tradycją jest właśnie przygotowywania kartek oraz Simmel Cake, marcepanowe ciasto z warstwą owoców na górze jest jedzone właśnie w ten dzień. 

Kate Middleton na nowym oficjalnym zdjęciu. Zobacz oficjalną fotografię:

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Kensington Palace (@kensingtonroyal) Mar 22, 2020 o 2:00 PDT