Kilka miesięcy temu głośno było o tym, że Kate Middleton zdecydowała się na grzywkę w stylu francuskim. Księżna Cambridge wyglądała świetnie w tym cięciu, co więcej, to ulubione uczesanie wielu gwiazd instagrama. Jej metamorfoza na wiosnę nie przeszła bez echa, tak jest i tym razem. Żona księcia Williama wprowadziła kolejną zmianę w swoim wyglądzie. W idealnym momencie, gdy sezon jesienny rozpoczął się na dobre. Tym razem Kate nie zdecydowała się na skrócenie włosów, ale na koloryzację.

Kate Middleton ma nową fryzurę! Księżna Cambridge zdecydowała się przefarbować włosy. Ten odcień odmłodził ją o kilka lat!

Brytyjskie media nie mogą się nachwalić - Kate Middleton wygląda świetnie w nowej fryzurze! Co ciekawe, udało jej się zmylić dziennikarzy przez jakiś czas. "Metamorfoza" księżnej nie jest znaczna, chodzi o szczegóły. Kate znana jest ze swoich długich brązowych włosów, tym razem arystokratka zdecydowała się je rozjaśnić.  Po pierwszym lockdownie dziennikarza zauważyli delikatne miodowo-blond refleksy, potem były rozjaśnione kosmyki wokół twarzy (tzw. halo highlights), a na początku listopada wydawało się, że Kate Middleton znów powróciła do czekoladowego brązu (zdjęcie u góry). Nic z tego, kilka dni temu na instagramie pałacu Kensington pojawiło się wideo z księżną Cambridge. Oprócz czerwonej marynarki z Zary (Kate ma ją w swojej szafie już kilka lat) nie dało się nie zauważyć nowej fryzury Brytyjki. 

38-latka ma znów znacznie jaśniejszą fryzurę! Oczywiście zdajemy sobie sprawę, że na tym wideo Kate Middleton jest mocno oświetlona lampą, ale biorąc pod uwagę ten fakt i tak różnica jest więcej niż znaczna. Jej włosy są teraz w bardziej złotym odcieniu. To nie tylko "odświeżyło" jej wygląd, ale dzięki temu księżna wygląda na o kilka lat młodszą. Zobaczcie:

Księżna Kate w jaśniejszych włosach