Meghan Markle, a zwłaszcza jej ciąża oraz domniemany konflikt z Kate Middleton - tym "żyje" Wielka Brytania od wielu miesięcy. Każda wypowiedź, czy gest są rozkładane na czynniki pierwsze jako przejaw złych stosunków pomiędzy arystokratkami. Komentuje się również drogie stylizacje księżnej Sussex, jej zbliżającą się wyprowadzkę z Londynu, czy zwolnienia wśród najbliższych współpracowników. Księżna Meghan musi radzić sobie z hejtem, ale możliwe, że ten atak na nią niedługo się skończy, przynajmniej jeśli chodzi o trwające nieporozumienia z księżną Cambridge. Wystarczy spojrzeć na ostatnie fotografie obu pań.

Meghan Markle została zapytana o datę porodu i płeć dziecka. Co odpowiedziała księżna Sussex? >>

Kate Middleton i Meghan Markle pogodziły się? A może konflikt to jedynie plotki? Zobaczcie najnowsze zdjęcia

Wszystko wskazuje na to, że ich relacje ociepliły się. Już w grudniu ubiegłego roku sfotografowano je, jak w dobrych humorach idą na mszę z okazji Bożego Narodzenia. Nie wszyscy uwierzyli w koniec tego wymyślonego konfliktu, który szczególnie podkreślają tytuły plotkarskie. Co więcej, powstały nawet fotografie imitujące walkę Kate z Meghan w jednym z pałacowych pokojów. Na dodatek, niedawno podczas spotkania z okazji 50-lecia koronacji Karola na księcia Walii, widać było, że księżna Meghan i księżna Kate unikały się. Przynajmniej tak to wyglądało na zdjęciach. Kate Middleton i Meghan Markle ostatnio wybrały się na obchody Wspólnoty Narodów (Commonwealth Day 2019) i co ciekawe, nie było między nimi napięcia. Wręcz przeciwnie, obie księżne rozmawiały ze sobą (jeśli był na to stosowny moment), uśmiechały, a nawet przytuliły wylewnie, gdy stały obok swoich mężów. Fotografie znajdziecie w galerii >>

Meghan Markle wróci w finale serialu "W garniturach" jako Rachel Zane? Co się stanie z jej bohaterką w "Suits"? >>

Meghan Markle w sukience z H&M. Kosztuje 79,90zł >>

Kate Middleton i Meghan Markle, grudzień 2018.

Księżna Cambridge miała na sobie czerwoną stylizację autorstwa Catherine Walker, za to Meghan wybrała na tę okazję jasną sukienkę i płaszcz od Victorii Beckham. Niektórzy komentatorzy uważają, że toczek Markle był trochę za duży. Zgadzacie się z tym stwierdzeniem?

Meghan Markle powróci do aktorstwa? >>