Kasia Tusk jest w ciąży? Blogerka całkiem niedawno pokazała na swoim Instagramie suknię ślubną marki Warsaw Poet i pierścionek, a jej wieloletni partner, Stanisław Cudny, rozwiał wszelkie wątpliwości komentarzem, którego udzielił jednemu z dzienników: "To chyba oczywiste, co znaczy ta obrączka na moim palcu. Niestety, żadnych informacji nie będę udzielał, jestem osobą prywatną". 

Ta słynna modelka pokazała jak wygląda nago będąc w ciąży. Widać rozstępy i niedoskonałości ciała >>

Rihanna jest w ciąży? Dowodem na to mają być zdjęcia z Diamond Ball 2019 >>

Zobacz: Suknia ślubna Kasi Tusk. Jak wyglądała?>>

Teraz znana blogerka i córka polityka znów jest na świeczniku. Wszystko z powodu doniesień na temat jej ciąży. Czy Kasia Tusk wkrótce zostanie mamą? Wszystko może na to wskazywać - paparazzi przyłapali ją podczas spaceru, ubraną w dżinsy i czarny obcisły golf, który eksponował jej zaokrąglony brzuszek. Zdjęcie ukazało się na okładce Super Expressu z podpisem: "Kasia Tusk w ciąży? Córka Donalda Tuska z zaokrąglonym brzuszkiem". Wystarczy na nie spojrzeć, by nie mieć wątpliwości - Kasia Tusk i Stanisław Cudny wkrótce mogą zostać rodzicami.

Ponadto Kasia Tusk polecała właśnie na swoim blogu Make Life Easier herbatę odpowiednią dla kobiet w ciąży. W poście napisała m.in.: "Dzięki znikomej zawartości kofeiny kukicha świetnie nadaje się do picia dla dzieci, kobiet w ciąży i o późnych porach dnia".

GALERIA: Kasia Tusk - stylizacje>>