O jej burgundowej kampanii utrzymanej w buduarowym klimacie na sezon wiosna-lato 2016 mówili wszyscy. Nic dziwnego, że KAS KRYST wraz z fotografem Danielem Jaroszkiem najpierw zgarnęli złoty miecz przyznany przez Klub Twórców Reklamy KTR, a później stworzyli wspólnie kolejne piękne sesje wizerunkowe. Kampania KAS KRYST jesień-zima 2017/2018 to ich nowy bardzo udany projekt.

Po dwóch sesjach w plenerze, KAS KRYST i Jaroszek postanowili wrócić do studia. W efekcie powstała seria zdjęć utrzymana w odcieniach millennial pink - trochę przypominająca kadry z filmów Wesa Andersona, trochę (za sprawą kompozycji) kojarząca się ze starymi plakatami. Sama kolekcja nasuwa z kolei skojarzenia z latami 70., ale też idealnie wpisuje się w aktualnie obowiązujące tendencje. Falbany? Dzwony? Futrzane płaszcze? Wszystko to pojawiło się w końcu na światowych wybiegach.

"Projektantka w swoich inspiracjach sięga do ulubionych lat siedemdziesiątych, osiemdziesiątych i czasów młodości aby poprzez inwestygację przeszłości, poszukać współczesności i przełożyć ją na swój własny, indywidualny styl. Gra kontrastami łącząc geometryczne kształty z tymi opływowymi, plamę przecina kreską, prostotę zaburza fantazyjną falbaną lub grafiką. Ciężkie, przeskalowane konstrukcje okryć wierzchnich łączy z silnie zarysowanymi falbanami, które układają się w niczym namalowane wzory" - czytamy w informacji prasowej.

Bluzkę z kolekcji KAS KRYST jesień-zima 2017/2018 w Nowym Jorku nosi już Maffashion:


Fotograf: Daniel Jaroszek / MAKATA
Modelki: Julia / Avant Models i Weronika / UNITEDforMODELS
Make up: Iza Kućmierowska
Włosy: Aleksandra Płużynska
Scenografia: Wito Bałtuszys, Adam Bonarski / Myk Myk Studio

KAS KRYST jesień-zima 2017/2018 - GALERIA>>