Najnowsza sesja reklamowa Simple odbyła się w Paryżu. To właśnie stolica Francji zainspirowała projektantów polskiej marki odzieżowej, pod kierunkiem Weroniki Pietras, do stworzenia eleganckich ubrańn na sezon jesień-zima 2014/2015.

Już niedługo w butikach brandu znajdziemy jesienno-zimową kolekcję łączącą ze sobą tradycję z awangardą. Zaskakujące materiały, takie jak strukturalne pianki, nabłyszczane skóry i połyskliwe tkaniny posłużyły do stworzenia prostych ubrań o nowoczesnej konstrukcji. Marka konsekwentnie rozwija trzy linie odzieżowe: Ready To Wear, Business i Evening. Dlatego w Simple będziemy mogły kupić zarówno perfekcyjnie skrojone garnitury, eleganckie płaszcze, ołówkowe spódnice, jak i dopasowane bluzki i sportowe kurtki typu bomber. Paleta kolorystyczna kolekcji bogata jest w kontrastowe zestawienie czerni i bieli, które przeplata się płynnie z pudrowym różem, turkusem i beżem.

Zdjęcia sesji wizerunkowej Simple wykonał francuski fotograf, mieszkający na stałe w Nowym Jorku - Frederic Pinet. Twarzą kampanii jest Maddie Kulicka – modelka z agencji Model Plus znana z wybiegów między innymi Dior, Chanel, i Marca Jacobsa. Stylizacją zajęła się Ina Lekiewicz, szefowa działu mody magazynu ELLE.

Kampania Simple jesień-zima 2014/2015 - Zobacz zdjęcia>>