OCHNIK po raz kolejny zabiera nas w podróż. Marka sięga do klasyki mody i wybiera najciekawsze elementy z katalogu najnowszych trendów, fundując nam prawdziwą wędrówkę po jesienno-zimowym stylu. Z drugiej strony podróż potraktowana jest tu dosłownie: w kampanii widzimy wnętrza zabytkowych pociągów z warszawskiego Muzeum Kolejnictwa, a cała historia sesji toczy się podczas podróży koleją do górskich kurortów. Modele, a właściwie podróżnicy, pokazują nam jej romantyczne i wręcz filmowe oblicze - uśmiechnięci i eleganccy nawiązują nowe znajomości, nie stronią od książek i muzyki, czerpią radość z podróży oraz pięknych widoków mijanych po drodze.

Miękkie faktury, ciepłe kolory i retro klimat wnętrz wagonów, których historia sięga minionych dekad, idealnie współgrają z projektami marki na nadchodzący sezon. W kolekcji OCHNIK znajdziemy między innymi ciepłe puchówki, skórzane kurtki o różnych fasonach, modne parki, dzianinowe sukienki i swetry, welurowe koszule, kozaki z nubuku, a do tego rozbudowaną linię torebek damskich i teczek męskich. 

Nowa kolekcja OCHNIK na jesień-zimę 2018/2019 została podzielona na kolorystyczne linie - królują w nich czerwień, kobalt i brąz, oliwka z turkusem i limonką oraz czerń i szarości w wersji eleganckiej. Także i tym razem marka stworzyła obszerną kolekcję, która w zupełności może wypełnić nasze jesienne i zimowe garderoby. Zobaczcie zdjęcia z kampanii!

GALERIA: Nowa kampania OCHNIK>>