Kampania Michael Kors jesień-zima 2014/2015 to kontynuacja tej z ubiegłego sezonu. Ta sama modelka - Karmen Pedaru, a w tle (znowu!) prywatny samolot. Czyżby słynna top modelka tym razem wracała z wakacji? Nie da się także nie zauważyć, że w miedzy czasie zmieniła partnera swojej podróży. Simona Nessmana zastąpił w roli partnera pięknej Estonki - Benjamin Eidem (na liście 50 najlepszych męskich modeli według models.com). Inne są także dominujące barwy na zdjęciach autorstwa mistrza fotografii Mario Testino. Zamiast bieli i błękitu podziwiamy całą gamę szarości, beży i czerń.

Kampania Michael Kors wiosna-lato 2014/2015, fot. Mario Testino

Co znajdziemy jesienią w butikach Michaela Korsa? Przede wszystkim, suknie we wzór skóry węża, dzianinowe sukienki z długimi frędzlami, golfy, futrzane kamizelki, a także torebki, buty i okulary przeciwsłoneczne.

Kampania Michael by Michael Kors jesień-zima 2014/2015, fot. Mario Testino

Karen Pedaru jest także gwiazdą kampanii tańszej linii amerykańskiego projektanta - Michael by Michael Kors. Modelka na zdjęciach zdaje się świetnie bawić w towarzystwie „przyjaciół” (Benjamina Eidem, Cindy Bruna, Corey’a Baptiste, Tian Yiwe) we wnętrzu wspomnianego już samolotu.

Kampania Michael Kors jesień-zima 2014/2015 - Zobacz zdjecia >>