Zespół Kamp!, jeden z najlepszych towarów eksportowych w naszym kraju, postanowił wydać nowe piosenki. Nie spodziewajcie się jednak kolejnego albumu. Grupa przez następnych kilka tygodni będzie udostępniać utwory, nad którymi pracowała w madryckim studiu Red Bulla w ubiegłym roku. Pierwszym z nich jest "A New Leaf".

Premierowy kawałek doczekał się również teledysku. Wyreżyserowała go młoda fotografka Sonia Szóstak (jest również autorką okładki singla). Podczas oglądania klipu możecie być lekko zdziwieni dlaczego twarz modelki (zakulisowo dowiedzieliśmy się, że była to Charlotte Tomaszewska) jest zasłonięta. Kamp! musiał ocenzurować wideo ze względu na wycofaną zgodę na wykorzystanie wizerunku tej osoby. W informacji prasowej możemy przeczytać:

"Byliśmy pewni, że idea estetycznego, subtelnego pokazania kobiecej seksualności, będącej zaprzeczeniem współczesnego, teledyskowego "soft porno" to coś naturalnego i nie wzbudzi żadnych kontrowersji. Nie chodziło nam o tanią sensację czy "szokowanie", choć przyznajemy, że inspirację czerpaliśmy ze strony Beautiful Agony, która od dłuższego czasu fascynuje nas jako socjologiczny fenomen. Sonia nakręciła piękny teledysk. Niestety, nie możemy go Wam pokazać."

Pikatnerii dodaje fakt, że naniesione zdjęcie okładki płyty sprawia wrażenie, jakby ktoś dusił główną boahterkę klipu...

Singiel będzie można zakupić w formie cyfrowej od 4 czerwca. A już w lipcu ukaże się winyl wzbogacony o stronę B - "Satansbraten".