Kalendarz YES jest perełką wydawniczą, którą nie tylko wiesza się na ścianie, ale później trzyma i kolekcjonuje jego kolejne edycje. Jego funkcja praktyczna jest tak samo, a nawet mniej ważna, niż ta estetyczna. To wszystko dlatego, że przy jego powstawaniu pracują najlepsi eksperci polskiej branży mody. Do tej pory byli to m.in.: Zuza Krajewska i Bartek Wieczorek, Mateusz Stankiewicz, Agata Pospieszyńska, Ania Jagodzińska, Zuza Bijoch oraz Magda Frąckowiak. W tym roku twórcami Kalendarza YES 2017 jest duet The Kissinger Twins: Katarzyna Kifert i Dawid Marcinkowski. To nie tylko duet fotograficzny - Kifert i Marcinowski są także artystami multimedialnymi i reżyserami. Ich filmy, projekty fotograficzne i interaktywne zdobyły szereg nagród, w tym “Oscara” Internetu - Webby Awards 2013 dla filmu The Trip. Przed ich obiektywem stanęła Ola Kędrzyńska, której kariera w w modelingu nabiera coraz szybszego tempa.

W tym roku wyjątkowo tworzenie Kalendarza YES mogli obserwować z bliska i oczywiście relacjonować na bieżąco na kanałach social media blogerki i youtuberki. YES na krótkie wakacje na Warmii zaprosił: Jessikę Mercedes Kirschner, Agatę Jankowiak i Kasię Kainwokaj z bloga biżuteryjnego Pica Pica, Magdę Kanoniak, prowadząca modowy kanał na Youtube RADZKA oraz Jessicę Adamczyk z FASHIONMUGGING.com.

Blogerki i youtuberki podczas sesji do Kalendarza YES

Patrząc na zdjęcia i wideo zza kulis zrobione przez dziewczyny, nie możemy doczekać się, aż zobaczymy całą sesję! Premiera kalendarza przewidziana jest na listopad 2016.

Kalendarz YES 2017 – Siła Kobiecej Duszy - backstage - GALERIA>>