Kaia Gerber to jedna z najbardziej znanych top modelek młodego pokolenia. Córka Cindy Crawford urodę odziedziczyła po mamie - na niektórych zdjęciach wygląda zupełnie jak supermodelka w latach 90. Szybko doceniły to najważniejsze domy mody na świecie. Kara co chwila pojawiała się na wybiegach luksusowych marek - chodziła w pokazach m.in.: Moschino, Dolce & Gabbana, Michael Kors, Chanel czy Balmain. Brała też udział w kampaniach na przykład Saint Lauren oraz Calvin Klein. Nazywana jest it girl - jej stylizacje śledzą media na całym świecie, a Kaia lansuje coraz to nowe trendy - przyczyniła się do rozpowszechnienia mody na sportowe ubrania, crop topy czy okulary przeciwsłoneczne w wąskich oprawkach.

Kaia Gerber i Pete Davidson są parą. To już oficjalne! >>

Kaia Gerber świętowała swoje urodziny w stylizacji rodem z lat 90. Wyglądała jak jej słynna mama! >>

Ta fryzura była modna w latach 90. Uwielbia ją teraz Kim Kardashian West >>

Na popularność Kai wpływają z pewnością także media społecznościowe. 17-latka regularnie prowadzi konto na instagramie - w końcu obserwuje ją ponad 4 miliony osób. To właśnie na swoim profilu @kaiagerber  Geber pochwaliła się nową fryzurą. Modelka zdecydowała się na mocne cięcie - długie włosy zamieniła na stylowego, modnego teraz loba.

Za jej metamorfozę odpowiada jeden z najsłynniejszych stylistów fryzur na świecie - Guido Palau (globalny dyrektorem kreatywny marki Redken). Krótka fryzura pozytywnie wpłynęła kiedyś na karierę m.in. Anji Rubik. Czy i Kaia dostanie jeszcze więcej angaży po tej zmianie? Jak wam się podoba modelka w nowym wydaniu?

Modne fryzury: Kaia Gerber obcięła włosy. Modelka zainspirowała się uczesaniem z lat 90. [trendy 2019] >>