"Sukcesja": 3 sezon serialu

Co czeka rodzinę Royów i firmę Waystar Royco po drugim sezonie i jego bardzo mocnym zakończeniu? Teraz będziemy świadkami wojny między ojcem, Loganem, a synem Kendallem Royem. W oficjalnej streszczeniu czytamy: 

Logan Roy, zaatakowany medialnie przez swojego syna Kendalla pod koniec drugiego sezonu, ropocznie trzeci sezon w bardzo niebezpiecznej i niekomfortowej sytuacji. Walcząc o sojusze rodzinne, polityczne i finansowe, narastają liczne napięcia, a zaciekła bitwa korporacyjna grozi przekształceniem się w rodzinną wojnę.

Producenci potwierdzili też, że oryginalna obsada serialu zagra również w kolejnym sezonie. W nowych odcinkach ponownie zagrają Brian Cox, Jeremy Strong, Kieran Culkin, Sarah Snook, Nicholas Braun, Matthew Macfayden, Alan Ruck oraz pozostali odtwórcy ról kadry kierowniczej oraz pracowników Waystar Royco.

"Sukcesja": nowe nazwiska w obsadzie 3. sezonu

Nowe odcinki przyniosą kolejnych bohaterów, którzy odegrają kluczową rolę w życiu firmy Waystar Royco i samej rodziny Roy. Kogo zobaczymy w kontynuacji serialu?

Pierwszą gwiazdą, która dołączyła do obsady jest zdobywca Oscara za rolę w filmie "Pianista", Adrien Brody. Aktor wcieli się w Josha Aaronsona, miliardera i inwestora walczącego o przejęcie korporacji Waystar. Kto jeszcze zasilił obsadę "Sukcesji"?

Kolejną osobą, którą zobaczymy w trzecim sezonie serialu jest Alexander Skarsgård, którego znamy z takich produkcji jak "Wielkie kłamstewka" oraz "Czysta krew". Szwedzki aktor wcieli się w rolę Lukasa Matssona, odnoszącego sukcesy, skłonnego do konfrontacji właściciela firmy technologicznej. Dla aktora będzie to będzie kolejna okazja do współpracy z HBO. Do tej pory wystąpił już w trzech tytułach stacji: "Generation Kill", "Czysta krew" oraz "Wielkie kłamstewka". Za udział w ostatnim został nagrodzony Złotym Globem oraz nagrodą Emmy.

"Sukcesja": zwiastun 3. sezonu serialu

W sieci pojawił się właśnie zwiastun do 3. sezonu "Sukcesji". I już wiemy, że będzie intensywnie, a sytuacja w rodzinie Roy będzie naprawdę gorąca. Kiedy będziemy mogli obejrzeć najnowsze odcinki? Dokładna data premiery nie jest jeszcze znana. Wiemy jedynie, że nowy sezon pojawi się na HBO już jesienią tego roku.

"Sukcesja": premiera 3. sezonu

Kilka tygodni temu na oficjalnym twitterze serialu pojawiła się zapowiedź najnowszych odcinków "Sukcesji". Fani czekali jednak na podanie oficjalnej daty premiery. Producenci ogłosili właśnie, że najnowsze odcinki pojawią się już...17 października!