Wilczy Księżyc i pełnia w znaku Lwa 2021

W czwartek 28 stycznia o godzinie 20:18 doświadczymy pierwszej pełni w roku 2021. Będzie nią pradawny Wilczy Księżyc, w astrologii nazywany pełnią Lwa. Co ma wilk do kota z afrykańskiej dżungli? Otóż nasi przodkowie kojarzyli styczeń z czasem, kiedy wilki były najgłośniejsze i kręciły się wokół wsi. Rozpoczynały swój sezon lęgowy, przez co dramatycznie szukały pożywienia. Nikt w trakcie ów pełni nie chciałby się znaleźć oko w oko z tym głodnym drapieżnikiem. Dziś wiemy, że podczas tego zjawiska warto ufać swoim wilczym instynktom. Lepiej podejmować odważne decyzje i głośno manifestować marzenia. Temu sprzyja także zodiakalny Lew, który zawsze zaryczy o swoje. 

Pełnia Księżyca w Lwie 2021 - co oznacza?

Księżyc w Lwie pragnie wzmocnić nasz potencjał twórczy i dać nam wiele powodów do radości. Chce, żebyśmy tak, jak on, emanowali światłem, osiągając maksimum swojego potencjału. Pielęgnujący blask Króla Nocy wydobywa z nas odwagę oraz najskrytsze pragnienia. Z astrologicznego punktu widzenia pełnia reprezentuje czas kulminacji, zakończenia, oświetlenia, uwolnienia i wyciągania wniosków. Podczas pełni Księżyca możemy doświadczyć głębszego zrozumienie samych siebie lub okoliczności, które nas obciążają. Najlepszą rzeczą do zrobienia w tym czasie jest zwrócenie się do wewnątrz, ku refleksji, by umożliwić Wszechświatowi podzielenie się opinią na temat naszej obecnej ścieżki życia.

Lew daje motywacje i siłę do przezwyciężenia trudności. Zawsze kładzie łapę na tym, czego chce.

Pełnia Księżyca w Lwie 2021 - jak wpłynie na emocje?

Pełnia Księżyca w Lwie próbuje zrównoważyć nasze indywidualne ego. Pyta, czy to, co tworzymy dla siebie, jest dobre również dla innych ludzi. Lew inspiruje do poszukiwania przyjemności i romansu, podczas gdy Słońce w Wodniku prosi nas o skupienie się na większym dobru. Równowaga to czynienie obu, bez szkody dla osób trzecich. W trakcie styczniowej pełni Jowisz blisko zrówna się z Księżycem, potęgując w nas potrzebę bycia obiektywnym. Jednocześnie należy uważać na Marsa, który będzie posyłać swoje drażliwe wibracje. Pamiętajmy o tym i wybierzmy miłość, zamiast prowokować niepotrzebne konflikty. Nie pozwólmy, aby drobne troski zburzyły nasz harmonijny świat.

Pełnia w Lwie to czas odważnych działań, które przynoszą pomyślność w przyszłości. 

Pełnia Księżyca w Lwie 2021 - co teraz zrobić?

Lew odsłoni przed nami zaskakujące informacje lub rzeczy, z którymi mogliśmy mieć do czynienia przez ostatnie kilka miesięcy. Sprawy te osiągną punkt kulminacyjny, żeby zmotywować nas do działania. Styczniowa pełnia zbiega się również z pomyślnym ustawieniem Słońca i Jowisza. Ten szczęśliwy aspekt zapewnia dostatek oraz umożliwia rozwinięcie talentów. Przypomina nam o darach oferowanych przez Wszechświat. Napawa odwagą, by walczyć o swoje, bez strachu przed możliwą porażką. Kosmiczna moc pełni Księżyca służy oczyszczaniu, chronieniu wnętrza i ładowaniu własnego pola energii

Horoskop na pełnię Księżyca w Lwie 2021 >>