W sezonie jesień-zima 2020/2021 bielizna oficjalnie wychodzi z szafy. Opuszcza sypialnię i wkracza na salony jako pełnoprawny element codziennych stylizacji. Po wybiegach – od Paryża, przez Kopenhagę, aż po Nowy Jork – modelki paradowały ubrane w kokieteryjne przezroczystości, powycinane w z chirurgiczną precyzją braletki i ściskające talię jak w XVIII wiecznych sukniach gorsety. Najważniejszą kategorią bielizny, której nie wypada już chować pod wierzchnimi warstwami ubrania, okazało się body: uszyte z ażurowej koronki albo transparentnej siateczki ozdobionej sztywnymi fiszbinami. W takim wydaniu gościło w kolekcjach topowych marek, wśród których Mugler, Dior, David Koma i Christopher Kane. Modzie tej szybko uległy gwiazdy i najbardziej stylowe dziewczyny z branży. Uległa jej także Julia Wieniawa. 

W najnowszym instagramowym poście gwiazda znana między z innymi z produkcji „Rodzinka.pl”, „W lesie dziś nie zaśnie nikt” czy „Wszyscy moi przyjaciele nie żyją” chwali się dopiero co urządzanym mieszkaniem. W kadrze na pierwszym planie imponujących rozmiarów palmy kontrastujące z leżącym za oknem śniegiem. Uwagę fanów Julii Wieniawy przykuł jednak jeszcze jeden szczegół – superzmysłowe body z oferty polskiej marki Undress Code. To model, który na stronie znajdziecie pod nazwą „It Suits You”.

Znaki szczególne? Klasyczna forma z długim rękawem i zabudowanym dekoltem skrojona z cienkiej, czarnej siateczki oraz geometryczne detale z kolorowego weluru. Niestety, wystarczyły niecałe 24 godziny, aby model ze zdjęcia młodej gwiazdy osiągnął status „sold out”. Ale spokojnie, mamy też dobre wieści. Na zadane w jednym z komentarzy pytanie o powrót bestellerowego projektu do oferty  odpowiedzieć postanowiła sama marka, pisząc: 

„Wracają w kolejnym tygodniu, właśnie uruchomiliście na nie preorder”

To patchworkowe body już ponownie będziecie więc mogły kupić już za kilka dni w cenie 290 zł. I to w dwóch wersjach kolorystycznych, bo oprócz opcji szaroniebieskiej do wyboru jest także czerwień. 

Nie chcecie aż tyle czekać? Nie ma sprawy. Poniżej podrzucamy przegląd kilku innych modeli z metką Undress Code. W zestawieniu znalazły się zarówno te klasyczne, jak i mniej typowo krojone formy, a wszystkie równie dobrze odnajdą się codziennych oraz wieczorowych stylizacjach.
PS Nasz numer jeden przeceniono właśnie o 50%... 

Czytaj też: Najpiękniejsze body z kolekcji polskich marek - wyglądają pięknie zarówno z dżinsami, jak i efektownymi spódnicami czy garniturami