Rihanna ma Fenty Beauty i Fenty Skin, Jennifer Lopez też pracuje nad własnymi produktami kosmetycznymi, podobny projekt rozwija też Anna Lewandowska. Teraz do tej listy możemy dodać jeszcze jedno znane nazwisko. Julia Wieniawa, bo o niej mowa, również będzie miała swoje kosmetyki. Markę nazwano Jusee. 

Julia Wieniawa będzie miała swoją markę kosmetyczną! Co znajdzie się w ofercie Jusee?

Jak możemy przeczytać w pierwszym komunikacie prasowym o Jusee, 21-letnia Wieniawa pracowała nad tym projektem ponad rok. "Stworzenie własnej marki kosmetycznej od zawsze było moim marzeniem. Po raz kolejny przekonałam się, że nie ma rzeczy niemożliwych. Że ciężka praca oraz determinacja pozwalają osiągnąć każdy cel. Więcej informacji już wkrótce. Zapraszam Was do świata Jusee" - możemy przeczytać w informacji. Co pojawi się w ofercie? Tego jeszcze nie ujawniono, do sieci trafiło pierwsze zdjęcie przedstawiające gwiazdę w bardzo delikatnym makijażu z lizakiem przy ustach. Powstał też dedykowany profil na instagramie, który zebrał już ponad 12 tys. obserwatorów.

Według naszego researchu, spółka Jusee Cosmetics sp. z o.o. w profilu KRS ma wpisane kategorie "medycyna, farmacja i kosmetyki" oraz "sprzedaż perfum", a także zakres działalności typu: "sprzedaż hurtowa perfum i kosmetyków", "sprzedaż hurtowa wyrobów porcelanowych, ceramicznych i szklanych oraz środków czyszczących", "sprzedaż hurtowa wyrobów farmaceutycznych i medycznych", "sprzedaż hurtowa wyrobów chemicznych". 

Produkty Jusee trafią do sprzedaży w drugiej połowie września. Czy Julia Wieniawa odniesie kolejny sukces?