Tego chyba nikt się nie spodziewał. Johnny Depp ma konto w social mediach? Aktor był raczej znany z tego, że nie ujawnia informacji dotyczących swojego życia prywatnego. Nie udziela też zbyt wielu wywiadów. A jednak 56-latek postanowił założyć konto na instagramie, co więcej, Depp opublikował już pierwsze posty na swoim profilu. 

Johnny Depp założył instagram! Aktor zaśpiewał cover Johna Lennona. "To czas na rozpoczęcie dialogu. Ludzie są chorzy i bez opieki, a ta piosenka pasuje do tego, co dzieje się teraz"

Zaledwie niecałą dobę temu na instagramie pojawił się pierwszy post Johnny'ego Deppa na instagramie. Widać na nim aktora siedzącego na drewnianej ławce, a przy stoliku palą się świece. "Cześć wszystkim... Nagrywam dla was coś... Dajcie mi minutę..." - taki opis widnieje pod zdjęciem. Chwilę później pojawia się kolejny post, a dokładnie 8-minutowe wideo, w którym usłyszymy m.in., że aktor nagrał cover Johna Lennona. Chodzi o piosenkę "Isolation" z 1970 roku, opublikowaną na pierwszej solowej płycie członka The Beatles. Skąd ten wybór? "Utwór szczególnie pasuje, do tego, co dzieje się teraz". Niestety samego wykonania nie usłyszymy... Depp tylko opowiada dlaczego ta piosenka jest tak ważna. 

"To czas na rozpoczęcie dialogu, ponieważ zagrożenie ze strony tego niewidzialnego wroga spowodowało wiele tragedii i ogromne szkoy w życiu ludzi. Ludzie są chorzy i bez opieki, chorują i walczą ze śmiercią. Ludzie umierają... wielu z nich nie jest w stanie zapewnić rodzinie bytu... niektórzy stracili pracę... firmy.... Wielu, zbyt dużo ich jest, żyją na ulicy bez ochrony, schronienia i żadnej możliwości na izolację"  - przyznał Johnny Depp w filmie zamieszczonym na instagramie.

Johnny Depp ma już ponad 1,7 mln obserwatorów na instagramie. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Johnny Depp (@johnnydepp) Kwi 16, 2020 o 11:05 PDT

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Johnny Depp (@johnnydepp) Kwi 16, 2020 o 7:12 PDT