Sophie Turner i Joe Jonas wzięli drugi ślub. Para zaczęła spotykać się w listopadzie 2016 roku i z miejsca stała się "it-couple" młodego pokolenia. Co ciekawe, Sophie Turner i Joe Jonas poznali się za pośrednictwem Instagrama i zaręczyli po niespełna roku związku. W maju zakochani wzięli spontaniczny ślub w Las Vegas. Zakochani podjęli decyzję po zakończeniu  Billboard Music Awards 2019, na której występowali Jonas Brothers. 

Sophie Turner i Joe Jonas zostaną rodzicami! To potwierdzona informacja >>

Stworzenie tej pięknej sukni ślubnej zajęło... aż 10 miesięcy. Było warto! Zobaczcie bajkową kreację znanej influencerki >>

Suknia ślubna Sophie Turner - mamy jej zdjęcia. Aktorka wyglądała przepięknie >>

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Maisie Williams (@maisie_williams) Cze 30, 2019 o 3:53 PDT

28 czerwca we Francji odbyła się impreza przedślubna, na której obowiązywał biały dress code. Sophie miała na sobie dopasowana sukienkę i metaliczne sandałki. Natomiast drugi, oficjalny ślub pary miał miejsce się na zamku Le Chateau de Tourreau w Sarrians we Francji. Miejsce ceremonii było trzymane w tajemnicy do ostatniego momentu. Wiadomo, że druhną panny młodej była jej przyjaciółka z planu "Gry o tron", Maisie Williams. Wśród gości nie zabrakło Priyanki Chopry, Kevina Jonasa czy Ashley Graham. Niestety wciąż nie wiemy, jaką kreację miała na sobie Sophie Turner. Być może małżonkowie wkrótce podzielą się zdjęciem z ceremonii.