"Hanna" z Joanną Kulig - o czym jest?

"Hanna" to historia nastolatki, córki byłego agenta CIA, która posiada zaskakujące zdolności - zna języki obce, wychowywała się w lesie, jest niezniszczalna, a kondycji mógłby pozazdrościć niejeden żołnierz. Z ich powodu dziewczyna ma zostać wykreowana na idealną zabójczynię. Pierwszy odcinek serialu pokazuje wczesne dzieciństwo Hanny, kiedy to zostaje wykradziona przez rodziców z tajnego wojskowego ośrodka, które eksperymentuje na niemowlętach. W pościgu ginie jednak matka głównej bohaterki - Johanna Zydek (w tej roli Joanna Kulig), a agentka CIA, która się do tego przyczyniła, za kolejny cel stawia sobie właśnie Hannę.

Więcej: Joanna Kulig zagra w amerykańskim serialu>>

To produkcja pełna akcji, oparta na podstawie filmu Joe Wrighta o tym samym tytule (2011). W obsadzie, poza polską aktorką, możemy też zobaczyć takie nazwiska, jak Joel Kinnaman ("Altered Carbon", "Legion samobójców", "House of Cards"), Mireille Enos ("Dochodzenie", "World War Z") i Esme Creed-Miles. 

"Hanna" Amazona: pierwszy odcinek i trailer

Chociaż premiera całego serialu zapowiedziana jest na marzec, Amazon Prime Video już teraz postanowił zaserwować swoim fanom sneak peek tego, co będą mogli obejrzeć w przyszłym miesiącu. Specjalnie na Super Bowl odblokowano na platformie pierwszy odcinek "Hanny", który można było obejrzeć w specjalnej emisji, trwającej dobę. Co więcej, na Twitterze Amazon Prime Video zobaczymy też dziesięciominutowy fragment produkcji. Jak podaje Gazeta Wyborcza, ledwie kilka godzin po premierze serial zdążył zebrać świetne recenzje. 

Jeśli nie zdążyliście się załapać na pierwsze fragmenty "Hanny", zostawiamy Was z ekscytującym trailerem. Uwaga: można w nim usłyszeć kołysankę śpiewaną przez Joannę Kulig! 

Czytaj też: Joanna Kulig zdobyła statuetkę najlepszej aktorki w nieanglojęzycznym filmie na festiwalu filmowym w Palm Springs>>