Na ten serial Netflix czekamy niecierpliwie! W końcu nie często polska gwiazda pojawia się w produkcji nie tylko sygnowanej przez znaną platformę, ale i przez reżysera z Oscarem na koncie. Tak, twórcą "The Eddy" jest Damien Chazelle, który wyreżyserował takie hity kinowe jak "Whiplash", czy "La La Land" z Emmą Stone i Ryanem Goslingiem. Będzie to kolejna historia o marzycielach z muzyką w tle, ale tym razem osadzona w Europie, a dokładnie w multikulturowym Paryżu. Jedną z głównych ról otrzymała Joanna Kulig, a Netflix właśnie opublikował wideo z Polką. Zobaczycie i posłuchacie na nim jak aktorka śpiewa.

Joanna Kulig śpiewa w "The Eddy". Zobacz wideo promujące nowy serial Netflix

O tym, że Joanna Kulig ma świetny wokal wiadomo już od pewnego czasu, a przekonać się mogli o tym m.in. widzowie filmu "Zimna wojna", który narobił sporo szumu w Hollywood. To dzięki tej roli, w produkcji Pawła Pawlikowskiego, Kulig została zauważona przez amerykański show-biznes. A jak wypadła w "The Eddy"? Nie będziemy zdradzać szczegółów, sami zobaczycie już maju na Netflix, ale na osłodę mamy dla was filmik ze śpiewającą Joanną Kulig. 

"The Eddy" na Netflix: o czym jest serial z Joanną Kulig?

W informacji prasowej o "The Eddy" możemy przeczytać: "To ośmioodcinkowy oryginalny miniserial Netflix, którego akcja toczy się w tętniących życiem, wielokulturowych dzielnicach współczesnego Paryża. Elliot Udo, niegdyś ceniony nowojorski pianista jazzowy, jest współwłaścicielem podupadającego klubu The Eddy. Występuje także w roli managera kapeli prowadzonej przez Maję - piosenkarkę, będącą z nim w burzliwym związku. Kiedy Elliot odkrywa, że jego wspólnik Farid może być zaangażowany w szemrane interesy w klubie, na światło dziennie wychodzą również inne tajemnice, o których nie miała pojęcia nawet żona Farida, Amira. A gdy do Paryża - i do mieszkania Elliota - z niespodziewaną wizytą przyjeżdża jego zagubiona, nastoletnia córka, Julie, jego życie zawodowe i osobiste zaczyna się rozpadać, a on sam konfrontuje się ze swoją przeszłością, walcząc jednocześnie o utrzymanie klubu i starając się chronić najbliższych"

"The Eddy" na Netflix: obsada i data premiery

"The Eddy" trafi na Netflix już za kilka dni a dokładnie 8 maja. U boku Joanny Kulig w "The Eddy" wystąpią również: André Holland, Tahar Rahim, Leïla Bekhti, Amandla Stenberg, Melissa George (Terapia), Adil Dehbi (How I Became a Superhero), Benjamin Biolay (Ból), Tchéky Karyo (Zaginiony) oraz debiutujący na ekranie raper Sopico.

Uwaga, w dniu premiery "The Eddy" na Netflix, wytwórnia Arista Records udostępni także oficjalną ścieżkę dźwiękową z oryginalnymi utworami z serialu.