Oscary 2019 - Joanna Kulig pojawi się na gali?

"Zimna wojna" dostała aż trzy nominacje do tegorocznych Oscarów, a odtwórczyni jednej z głównych ról w filmie, Joanna Kulig, miała z tego powodu pojawić się na tym najważniejszym wydarzeniu dla branży filmowej i światowej kultury. Aktorka, która od miesięcy przebywa w Stanach, miała już nawet wybraną sukienkę i wybierała się na Oscary 2019, ale w związku z tym, że niedawno została mamą, wszyscy zastanawiali się, czy Kulig uda się pojawić na gali. 

Czytaj: Joanna Kulig urodziła! Dziecko aktorki przyszło na świat w Kalifornii>>

Joanna Kulig na Oscarach 2019? Ta zagadka została w końcu rozwiązana. Na czerwonym dywanie pojawili się już Paweł Pawlikowski i Łukasz Żal, a Joanna Kulig wrzuciła właśnie zdjęcie na Instagrama z przygotowań do czerwonego dywanu z podpisem: "Getting ready #oscars2019"! Aktorka pojawiła się w czarnej sukni Armani i postawiła na fale na włosach oraz bardzo elegancki makijaż - czerwone usta i mocno wytuszowane rzęsy. To pierwszy raz od porodu, kiedy aktorka pojawiła się publicznie.

Oscary 2019 obejrzeliśmy na żywo w CANAL+. W nocy z 24 lutego na 25 lutego stacja transmitowała zarówno wydarzenia z czerwonego dywanu, jak i ceremonię wręczenia statuetek.​​ W tym roku aż trzy szanse na Oscara miał polski film "Zimna wojna", koprodukcja CANAL+.

Oscary - Joanna Kulig. Zdjęcia>>