Kilka tygodni temu Jessie Ware zapowiedziała reedycję swojego ostatniego albumu "What's Your Pleasure?" z czerwca 2020 roku, na którym znajdą się nowe utwory, które dotąd nie były nigdzie publikowane. Żeby podgrzać atmosferę wokół tej premiery, od koniec kwietnia artystka pokazała światu pierwszy singiel, promujący wersję deluxe płyty. Teraz "Please" możecie zobaczyć w formie wideo ze specjalnego występu w londyńskim The Coliseum - i to ekskluzywnie właśnie u nas.

Ten utwór umiejętnie podtrzymuje energię, którą znamy z oryginalnego albumu - jest zmysłowy, chwytliwy, świetnie napisany i ma bezbłędną produkcję. Słyszycie w nim wpływy muzyki dance z lat 70. i 80.? My tak.

Charyzma Jessie Ware, jej talent i przemyślane kompozycje flirtujące z inteligentnym popem złożyły się na sukces "What's Your Pleasure?", a po genialnym występie z w programie Grahama Nortona album wrócił do Top 10 w Wielkiej Brytanii (poza tym Ware otrzymała też dwie nominacje do nagrody BRIT - mowa o kategoriach Artystka solowa i Album roku). W odpowiedzi na ogromne zainteresowanie ostatnim wydawnictwem, piosenkarka zdecydowała się podarować swoich fanom reedycję "What's Your Pleasure? The Platinum Pleasure Edition", który swoją premierę będzie miał już za kilka dni, a dokładniej 11 czerwca. "Reakcja na „What’s Your Pleasure?” była niesamowita, dlatego nie chciałam tak szybko kończyć tej imprezy! „Please” jest pełne optymizmu i gotowe do grania w miejscu, gdzie wszyscy możemy być razem, flirtować, tańczyć, dotykać się i całować. Wspaniała wymówka, by nie kończyć imprezy" opowiada Jessie Ware. 

Obok "Please" wśród nowych utworów znajdziemy także "0208" ft. Kindness oraz "Adore You (Endless Remix)", które uzupełnią dotychczasową tracklistę. 

Jessie Ware – "What’s Your Pleasure? The Platinum Pleasure Edition" – lista utworów:

1. Spotlight

2. What’s Your Pleasure?

3. Ooh La La

4. Soul Control

5. Save A Kiss

6. Adore You

7. In Your Eyes

8. Step Into My Life

9. Read My Lips

10. Mirage (Don’t Stop)

11 .The Kill

12. Remember Where You Are

13. Please

14. Impossible

15. Eyes Closed

16. Overtime

17. Hot N Heavy

18. Pale Blue Light

19. 0208 (feat. Kindness)

20. Adore You (Endless Remix)

Jessie Ware: "Moim zdaniem siła pojawia się z wiekiem, nabywaną mądrością i wyciągniętymi lekcjami" [Q&A]>>