Niezależnie od tego, czy pojawi się na czerwonym dywanie czy na ulicach wielkich miast. Tym razem piosenkarka została zauważona przez paparazzi, kiedy wychodziła z restauracji w Los Angeles w towarzystwie swojego narzeczonego Alexa Rodrigueza. Jennifer Lopez na tę okazję wybrała ołówkową, czarną spódnicę do kolan (wykonaną z żakardu i imitującą krokodyli wzór skóry), tworząc luksusową, jesienną stylizację. Prezentowana spódnica pochodzi od amerykańskiego projektanta, Toma Forda i można ją zakupić w cenie ok. 5 100 zł. Świetnym uzupełnieniem jest połączenie wspomnianej ołówkowej spódnicy z prążkowanym, dzianinowym swetrem w fluorescencyjnym kolorze magenty, od marki Balenciaga za 3 300 zł. Zestawienie tych dwóch modowych światów, czyli klasyki z casualowym luzem, tworzy efektowną całość.

Spojrzenie przyciągały również dodatki w kolorze wyrafinowanego różu, tworząc wyjątkowo korzystną kompozycję. W tym zestawie znajdowały się oszałamiające, przezroczyste szpilki własnego projektu JLO Jennifer Lopez, podszyte egzotycznym nadrukiem imitującym skórę węża oraz skórzany pasek z monogramem Valentino na klamrze. Czółenka można kupić w cenie promocyjnej za około 240 zł, a pasek został wyceniony na blisko 2 100 zł. Blichtru dodała najbardziej pożądana torebka na świecie, która nie tylko ma długą listę oczekujących, ale i kosztuje niemało: ceny zaczynają się od ponad 30 000 zł do nawet 700 000 zł.. Mowa o modelu Birkin od marki Hermes - model Shiny Niloticus Crocodile Birkin 25 Noir pochodzi z kolekcji z 2018 roku. Oczywiście nie zabrakło także maseczki na twarzy, aby uchronić się przed wirusem SARS-CoV-2.

Jennifer Lopez decydując się na ten jakże stylowy zestaw postawiła na połączenie dwóch skrajności z przeciwległych biegunów modowej mapy, tworząc szalenie efektowną, klasyczną stylizację w połączeniu z casualowym luzem.

Jennifer Lopez / Getty Images