Jennifer Lopez i Ben Affleck świętują Dzień Ojca

Jennifer Lopez i Ben Affleck to jedna z najpopularniejszych par show-biznesu. Od czasu swojego głośnego powrotu do siebie, każdy ich wspólny ruch jest bacznie śledzony przez fanów na całym świecie. Zakochani chętnie mówią publicznie o swoim związku i wymieniają się w mediach czułościami. Ostatnio, z okazji Dnia Ojca, JLo umieściła na swoim Instagramie uroczy filmik z ukochanym, podkreślając że jest on fantastycznym ojcem.

"Wszystkiego najlepszego z okazji Dnia Ojca dla najbardziej troskliwego, kochającego, czułego, konsekwentnego i bezinteresownego taty w historii. #HappyFathersDay my love" - podpisała post JLo.

Ben i Jennifer nie mają wspólnych dzieci, lecz aktor wychowuje z byłą żoną Jennifer Garner 16-letnią Violet, 13-letnią Seraphinę i 10-letniego Samuela. Z kolei piosenkarka jest mamą 14-letnich bliźniaków, Emmy i Maxa. Ich ojcem jest były mąż Amerykanki, Marc Anthony.

Jennifer Lopez otwiera się na temat swojej relacji z Benem Affleckiem

Niedawno premierę miał także dokument „Halftime” opowiadający o karierze Lopez. Nie zabrakło w nim jednak także wątku miłosnego. JLo opowiedziała o ukochanym oraz o tym, jak ważna jest dla niej ta relacja.

"To najlepszy czas w moim życiu. Kocham swoją karierę, ale nic nie jest dla mnie ważniejsze i bardziej satysfakcjonujące niż możliwość stworzenia rodziny z kimś, kogo bardzo kocham i kto jest tak samo oddany rodzinie i sobie nawzajem, jak my. I czuję się niesamowicie błogosławiona”- mówi Jennifer w filmie.