Ten temat co jakiś czas powraca! Mowa o doppelgänger, czyli osobach bardzo podobnych do gwiazd. "Bliźniacy" celebrytów szybko stają się "gwiazdami" na instagramie i to właśnie dzięki tej aplikacji odnaleziono sobowtóra Rihanny, Gigi Hadid, Seleny Gomez, Taylor Swift, czy Ryana Goslinga. Okazuje się, że na insta odnalazła się zaginiona siostra Jennifer Lopez. Oczywiście żartujemy, ale trzeba przyznać, że Janice Garay jest bardzo podobna do sławnej Amerykanki.

Jennifer Lopez ma sobowtóra? Ta mieszkanka Houston wygląda jak bliźniaczka amerykańskiej gwiazdy

Janice Garay mieszka w Houston i na instagramie śledzi ją ponad 247 tys. osób! Zauważyliście idealnie wyrzeźbione ciało Garay (kolejna cecha wspólna z J.Lo!)? Ta mieszkanka Teksasu zajmuje się kulturystyką, dlatego tak wiele jej zdjęć zostało zrobionych na siłowni. O Janice zrobiło się głośno już w 2017 roku, gdy jedno z jej zdjęć z hashtagiem #Explore zauważyli fani gwiazdy. Zaczęły się wtedy pytania, czy to nie jest przypadkiem Lopez. "To było po prostu selfie, które zrobiłam w łazience i ludzie myśleli, że jestem Jennifer Lopez i ciągle komentowali: 'jesteś J-Lo?' Nie... jestem Jay z Houston!" - powiedziała Amerykanka w rozmowie z ABC30. 

Jay przyznaje, że jest wielką fanką Jennifer Lopez. Na jej instagramie znajdziemy post o występie 50-latki na Super Bowl. "Podziwiam ją od kiedy byłam małą dziewczynką".

Więcej zdjęć znajdziecie w galerii!

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez J A Y F R O M H O U S T O N (@jayfromhouston) Gru 26, 2019 o 1:17 PST