Gwiazdy Hollywood jako tancerki na rurze? Tak i to w filmie "Hustlers", inspirowanym artykułem "The Hustlers at Scores" opublikowanym w New York Magazine. To opowieść o pracownicach pewnego klubu ze striptizem, a ich głównymi klientami są finansiści z Wall Street. W rolach głównych zobaczymy: Jennifer Lopez, Lili Reinhart, Constance Wu, Keke Palmer, Julia Stiles, Lizzo, czy Cardi B. Ta ostatnia, czyli słynna raperka, naprawdę rozpoczęła swoją karierę od pracy w klubie dla panów!

Lili Reinhart i Cole Sprouse: aktorka znana z serialu "Riverdale" odniosła się do plotek o rozstaniu >>

Cole Sprouse i Lili Reinhart rozstali się! To koniec związku gwiazd serialu "Riverdale" >>

Cole Sprouse i Lili Reinhart dementują plotki o rozstaniu? Gwiazdy "Riverdale" pojawiły się na okładce pewnego znanego magazynu >>

Jennifer Lopez, Lili Reinhart i Cardi B w filmie "Hustlers". Zobacz zwiastun

Za reżyserię filmu odpowiada Lorene Scafaria, autorka takich dzieł jak "Wszędobylska mamuśka" z Susan Sarandon, czy "Przyjaciel do końca świata", w którym udział wzięli Steve Carell oraz Keira Knightley. W jednych z wywiadów Scafaria ujawniła, że Jennifer Lopez w ramach przygotowań do roli, chodziła razem ze swoim narzeczonym Alexem Rodriguezem do tego typu lokali. Reszta obsady brała udział w treningach z Pole Dance. 

Premiera "Hustlers" zapowiedziana jest na 13 października tego roku. 

Jennifer Lopez obcięła włosy! Zobacz krótkie uczesanie aktorki [fryzury gwiazd na jesień 2019] >>