Kolejna edycja KTW Fashion Week będzie miała miejsce jesienią, 8-11 listopada, w Fabryce Porcelany w Katowicach. Jak podkreślają pomysłodawca Rafał Wyszyński oraz ekspertka mody Anna Puślecka, hasłem przewodnim będzie „Mentors vs. Millennials”, a wydarzenie ma wytworzyć dialog między młodymi i doświadczonymi projektantami. Organizatorzy chcą zgłębić temat Millenialsów nie tylko jako konsumentów, ale też twórców: Jak z nimi rozmawiać? Czego oczekują? Jak wygląda ich spojrzenie na modę?

Druga edycja KTW Fashion Week „Mentors vs. Millennials” ma być otwarciem się na młodych, zwróceniem uwagi na młode talenty, którym nie można dać przepaść.

Podczas Millennial Dinner wybrano twórcę, który będzie mógł zaprezentować pokaz swojej kolekcji tuż przed znanym nazwiskiem ze świata mody. Kto to będzie? O tym przekonamy się wkrótce.

Wśród zaproszonych gości, tuż obok Doroty Wróblewskiej, Malwiny Wendzikowskiej, Ady Fijał, Tomasza Jacykowa i Tobiasza Kujawy, znaleźli się dziennikarze ELLE: Marcin Świderek i Karolina Limbach. Jak wyglądało wydarzenie? Zajrzyjcie do naszej galerii!