Na tę premierę czekamy! Urban Decay x Game of Thrones to limitowana kolekcja kosmetyków do makijażu inspirowana słynnym serialem wyprodukowanym przez HBO. Na dodatek, produkty inspirowane "Grą o tron" trafią do sprzedaży mniej więcej w tym samym czasie, co kanał wyemituje pierwszy odcinek z 8. sezonu. O tej linii plotkowano od dawna, ale Urban Decay do końca trzymał wszystko w sekrecie. Wiadomo było jedynie, że chodzi o cienie do powiek. Zaledwie tydzień temu ujawniono, że kolekcja nawiązująca do produkcji "Gra o tron" to m.in. zestaw szminek Vice Lipsticks, kredek do oczu 24/7 Glide-On Eye Pencil, paletka do rozświetlania i konturowania, róż do policzków w płynie, pędzle do cieni oraz oczywiście paleta cieni do powiek. Na ten ostatni produkt wszyscy czekali z niecierpliwością!

Jak wygląda paleta cieni Urban Decay x Game of Thrones? 

Wspomniana paleta cieni Urban Decay x Game of Thrones składa się z 20 kolorów. Zarówno perłowych, jak i matowych. Znajdziemy w niej odcienie brązowe, bordowe, fioletowe, zielone, złote, niebieskie, srebrne oraz czarny "Take the Black". Warto zwrócić uwagę na ich nazwy, inspirowane serialem "Gra o tron". "White Walker", "Frozen North", "Winter is Here", "Winterfell", "Lannister Red", czy "House Targaryen" - to tylko kilka przykładów. Całość podzielona jest na cztery części, a mianowicie lokalizacje, np. siedzibę zamku, czy największe miasto w Siedmiu Królestwach. Najtańszy produkt z linii Urban Decay x Game of Thrones, czyli kredka do oczu będzie kosztowała 89 zł, za to najdroższy kosmetyk, czyli paleta cieni 399 zł. Mała paletka rozświetlaczy to koszt 199 zł, pomadki wyceniono na 99 zł, a pędzle na 149 zł. 

Pamiętajcie, pre-sale Urban Decay x Game of Thrones zaplanowano na 29 kwietnia, a oficjalna premiera odbędzie się 2 maja! Kosmetyki będą dostępne tylko przez jakiś czas, więc lepiej pospieszcie się z zakupem.