Paul Walker był gwiazdą takich filmów jak seria "Szybcy i wściekli", "Sekta", "Błękitna głębia", "Przygoda na Antarktydzie" czy "Sztandar chwały". Jego kariera rozwijała się, Amerykanin brał również udział w wielu akcjach charytatywnych. Niestety 30 listopada 2013 roku, wówczas 40-letni gwiazdor zginął w wypadku samochodowym. Jadący z nim Roger Rodas stracił panowanie nad autem, przez co maszyna uderzyła w latarnię i drzewo, po czym Porsche Carrera GT stanął w płomieniach. Obaj zmarli na miejscu. Paul Walker osierocił córkę Meadow Rain Walker, a branża aktorska pogrążyła się w żałobie. Dziewczyna właśnie skończyła 20 lat.

Jak wygląda córka Paula Walkera? Meadow właśnie skończyła 20 lat.

Meadow Rain Walker urodziła się 4 listopada 1998 roku. Jej matką jest była partnerka aktora, Rebecca McBrain. Przez pierwsze 13 lat życia dziewczynka wychowywała się na Hawajach, po czym przeniosła się do Kalifornii, żeby zamieszkać z ojcem. Co ciekawe, jej ojcem chrzestnym jest Vin Diesel, którego Walker poznał na planie filmu "Szybcy i wściekli". Gdy doszło do śmiertelnego wypadku, Meadow Walker miała tylko 15 lat. Wtedy media całego świata zwróciły na nią uwagę. Dwa lata później nastolatka złożyła pozew przeciwko producentowi Porsche w związku ze śmiercią ojca, twierdząc, że model Porsche Carrera GT miał liczne defekty konstrukcyjne (m.in. niestabilność pojazdu oraz złe umieszczenie pasów bezpieczeństwa). Po kilka latach procesowania się (Porsche odrzuciło pierwsze zarzuty, a sąd podtrzymał tę decyzję) ojciec Paula Walkera, który jest wykonawcą testamentu aktora doszedł do porozumienia z niemieckim przedsiębiorstwem produkującym samochody sportowe. Właścicielem spółki jest koncern Volkswagen AG.

W 2015 roku Meadow Walker, chcąc złożyć hołd swojemu ojcu założyła fundację Paul Walker Foundation. "Jego pasja do oceanu, jego zamiłowanie do ratowania zwierząt, jego zamiłowanie do pomagania ludziom i jego pasja do spontanicznej dobrej woli. Chciałam założyć tę fundację, żeby pokazać światu czym się zajmował" - napisała Amerykanka w swoim pierwszym poście na instagramie. Meadow rzadko pojawia się w social mediach. Jej konto zawiera zaledwie sześć zdjęć, a mimo to obserwuje ją ponad 1,5 miliona osób. Dziś ta młoda dziewczyna pracuje w organizacji zajmującej się ratowaniem środowiska naturalnego. A pomagają jej w tym sławni przyjaciele Paula Walkera, m.in. wspomniany już Vin Diesel, Adrian Grenier, Jordana Brewster, Ludacris, The Rock, Scott Eastwood czy Michelle Rodriguez.