Archie Harrison Mountbatten-Windsor ma niewiele ponad miesiąc, ale fani brytyjskiej monarchii już oszaleli na jego punkcie. Na dziecko Meghan Markle i księcia Harry'ego czekał cały świat. Plotki dotyczące terminu rozwiązania, imiona, a nawet tytuł arystokratyczny - dziennikarze na całym świecie dywagowali na temat malca. Większość tych informacji okazała się po prostu plotką, a samo imię "Archie" zaskoczyło wszystkich. Na dodatek, pierwsze zdjęcia z malcem niewiele pokazywały. Musieliśmy poczekać kolejnych kilka tygodni, żeby zobaczyć synka Meghan i Harry'ego. 

Jak wygląda córka Bradleya Coopera i Iriny Shayk? >>

Mały Archie wygląda jak książę Harry. Podobieństwo jest uderzające - zobaczcie zdjęcia >>

To nie Meghan Markle, a książę Harry złamał ostatnio protokół! O jaką wpadkę chodzi? >>

Jak wygląda Archie, syn Meghan i Harry'ego? Zobacz pierwsze zdjęcie

16 czerwca w wielu państwach, także w Wielkiej Brytanii obchodzi się Dzień Ojca. Z tego powodu, książę Harry (a może to Meghan Markle, podobno to księżna Sussex odpowiada za instagram @sussexroyal) zamieścił fotografię z synkiem. Teraz każdy może się dokładnie przyjrzeć, jak prezentuje się Archie Harrison Mountbatten-Windsor. Na dodatek, książę Susex po raz pierwszy może świętować ten dzień, właśnie jako rodzic. "Szczęśliwego Dnia Ojca! I życzenia dla pierwszego, wyjątkowego Dnia Ojca dla księcia Sussex" - podpisano pod postem na instagramie.

Archie, syn Meghan i Harry'ego. Data urodzenia

Przypomnijmy, 6 maja po południu podano, że księżna Sussex rodzi, a kilkanaście minut później ujawniono, że dziecko Meghan Markle i księcia Harry'ego przyszło na świat o godzinie 5.26 rano. Poród rozpoczął się nad ranem, a książę Harry asystował swojej żonie przez cały czas. Przy świeżo upieczonych rodzicach była również Doria Ragland, matka księżnej Sussex. "To chłopiec!" Obwieścili arystokraci na swoim instagramie @sussexroyal. Dziecko ważyło 3,26 kg. Syn Meghan Markle i księcia Harry'ego ma zarówno brytyjskie, jak i amerykańskie obywatelstwo.