Świeżość i objętość pasm na wyciągnięcie ręki

Najlepszym sposobem na zachowanie świeżości włosów jest, rzecz jasna, ich umycie. Co jednak, jeśli pasma są oklapnięte i brakuje im objętości tuż po kąpieli? Albo, co gorsza, jesteśmy w pracy albo po prostu nie mamy czasu na prysznic przed wieczornym spotkaniem ze znajomymi? Oczywiście w takich chwilach zawsze możemy zrobić sobie awaryjnego kucyka. Jeżeli jednak zależy nam na rozpuszczonych włosach, w których wiele z nas czuje się najlepiej, wcale nie musimy rezygnować z tej fryzury. Wystarczy, że zaopatrzymy się w kilka, niezwykle skutecznych, nowości kosmetycznych od marki Wella. 

O ulubionych produktach do stylizacji włosów, które wielokrotnie okazywały się nieocenionym ratunkiem, opowiada Joanna Freakery. Poniższe wideo powstało w ramach cyklu „ELLE testuje”. Które kosmetyki na odświeżenie i objętość włosów są warte uwagi, a także w jaki sposób możesz zaoszczędzić czas (i energię) podczas tworzenia swojej fryzury? Joanna Freakery już jakiś czas temu przetestowała jedną z najnowszych pianek, lakier i suche szampony do włosów od marki Wella. Jej wnioski? Pasma utrwalone i pełne objętości. Wygląda więc na to, że wymarzoną fryzurę możesz uzyskać w krótką chwilę. Oto dowód.

W nagraniu wystąpiła Joanna Freakery.

Wella: nowości kosmetyczne, które warto mieć pod ręką

O zaletach suchych szamponów z pewnością nie musimy się rozpisywać. Każda z nas na pewno ma za sobą sytuacje, w której kosmetyk ten uratował jej samopoczucie tuż przed niezapowiedzianym spotkaniem czy, po prostu, w wyjątkowo gorącym (dosłownie i w przenośni) okresie. To rozwiązanie jest wygodne, wiąże się z oszczędnością czasu, cudownymi wrażeniami zapachowymi i przyjemnym efektem błyskawicznego oczyszczenia włosów u nasady. Jeśli natomiast zależy nam na „zbudowaniu” spektakularnej objętości włosów, warto zaprzyjaźnić się z pianką czy lakierem. Najnowsze produkty do stylizacji od marki Wella to odpowiedź na te potrzeby.  

  • Suche szampony do włosów: Wella Wellaflex Sweet Sensation i Wella Wellaflex Wild Berry Touch

Natychmiastowa świeżość włosów? To, prawdziwie magiczny, suchy szampon Wellaflex Sweet Sensation, który działa błyskawicznie. Pochłania nadmiar sebum i zanieczyszczenia. Pozostawia przyjemny, długotrwały zapach i gwarantuje uczucie świeżości aż do… 48h! Ma delikatną formułę, dzięki czemu nie podrażnia skóry głowy i nie wysusza włosów. Dodatkowo gwarantuje ochronę koloru, naturalny blask i ochronę przed promieniowaniem UV. W przypadku Wella Wellaflex Wild Berry Touch, poza działaniem podobnym do Wella Wellaflex Sweet Sensation, urzekający jest wyjątkowo piękny zapach tego suchego szamponu.

Materiały prasowe

Materiały prasowe

  • Lakier Wella, Wellaflex 2nd Day Volume Extra Strong Hold: poziom utrwalenia: 4

Ten lakier pozwala zachować zjawiskową objętość włosów, która utrzymuje się jeszcze drugiego dnia od momentu aplikacji. Zawiera Technologię FlexActive, dzięki czemu fryzura jest elastyczna, naturalna, a przy tym mocno utrwalona (4/5). Co istotne, silne utrwalenie utrzymuje się do 24h. Włosy nie są nieestetycznie posklejane (a przecież tego właśnie często się obawiamy, korzystając z lakierów do stylizacji włosów). Pasma swobodnie poruszają się, bez efektu sztywności. Ten lakier podkreśla naturalne piękno włosów i nadaje fryzurze indywidualny charakter.

Aplikacja produktu jest niezwykle wygodna, umożliwia łatwe i szybkie wczesanie go, dzięki czemu dynamicznie możemy stworzyć szybką stylizację i zadbać o optyczne zwiększenie objętości włosów. To jednak nie koniec! Wiadomość istotna szczególnie latem, w sezonie wakacyjnym. Ten lakier pomaga także chronić włosy przed promieniowaniem UV.

Materiały prasowe

  • Pianka Wella, Wellaflex 2nd Day Volume Extra Strong: poziom utrwalenia 4

Podobnie jak w przypadku lakieru, ta pianka od marki Wella również gwarantuje większą objętość włosów jeszcze drugiego dnia. Pozwala zachować elastyczną fryzurę z pełną swobodą ruchu pasm. Wykazuje podobne właściwości do poprzedniego produktu: ochrona przed promieniowaniem UV, naturalny efekt, technologia FlexActive, pasma delikatne w dotyku, zapewnienie silnego utrwalenia na poziomie 4/5.  Jest to jednak wybór dla wszystkich tych osób, które preferują korzystanie z pianki. Aplikacja jest bardzo wygodna, a produkt łatwo rozczesuje się we włosach.

Materiały prasowe