Asystent w wersji high-tech 

Huawei Watch 3 świetnie sprawdza się w roli asystenta (obył u nas już dwumiesięczny staż!), który nie opuści Was nawet na krok. Zegarek posiada technologię eSIM, dzięki której działa jako niezależne urządzenie mobilne: dzwoni, odtwarza muzykę i pobiera aplikacje bez połączenia z telefonem. Dodatkowo, możecie również skorzystać z funkcji MeeTime, aby wygodnie kontaktować się z bliskimi za pomocą smartfona Huawei. A wszystko to za jednym ruchem nadgarstka! 

Jeśli przesuniecie palcem w prawo, na ekranie głównym uzyskacie dostęp do powiadomień. Na bieżąco możecie więc sprawdzać swoje zadania, kalendarz, maile czy wiadomości na messengerze. Więcej udogodnień? Przychodzące na zegarek połączenia możecie kontrolować za pomocą kilku prostych gestów - zaciskamy pięść, a następnie puszczamy, aby odebrać połączenie, lub obracamy nadgarstek w bok, aby wyciszyć połączenie. 

A jego funkcjonalność można jeszcze poszerzyć! Ze sklepu HUAWEI AppGallery bezpośrednio na zegarek pobierzecie dodatkowe aplikacje, bez których nie wyobrażacie sobie pracy - a ich baza ciągle rośnie. 

Kolejna ważna kwestia to stres. Wiecie jaki poziom stresu towarzyszy Wam w trakcie pracy? Huawei Watch 3 wie. Wystarczy, że w aplikacji Huawei Zdrowie włączycie funkcję pomiaru pozoru stresu, a na tarczy zegarka pojawi procentowy wynik. Każdy pomiar zapisywany jest w aplikacji, dzięki czemu macie możliwość późniejszej analizy. Pamiętajcie, że stres w znaczącym stopniu wpływa na Wasze zdrowie - warto mieć go pod kontrolą. 

Czas płynie piękniej 

I zdecydowanie przyjemniej! Na pewno zwróciliście już uwagę na design zegarka Huawei Watch 3. Ten model zauroczy od pierwszego wejrzenia wszystkich fanów męskich, ciężki bransolet i dużych tarcz. Okrągłe wykończenie z zakrzywionym ekranem harmonijnie łączy klasyczną elegancję z nowoczesnością, a tytanowa koperta i szafirowe szkło emanują niepowtarzalnym stylem niezależnie od okazji.

I jeśli kiedyś wydawało się Wam, że inteligentne zegarki nie są za bardzo "fashion", to za chwilę to sprostujemy - w modzie jest wszystko, co ułatwia codzienne życie. Poza tym, dzięki możliwości personalizacji i tworzenia własnych tarcz, Huawei Watch 3 możecie dowolnie wystylizować - dopasować do swojego stroju czy biżuterii (świetnie wygląda ze złotymi łańcuchowymi bransoletkami!).

To jeszcze nie wszystko, co potrafi ten smartwach - więcej informacji o Huawei Watch 3 znajdziecie TUTAJ