Podejście IBSA Derma polega na przeciwdziałaniu fizjologicznemu procesowi zmniejszania zawartości kwasu hialuronowego w tkance skórnej, a tym samym przywróceniu jej odpowiedniego nawodnienia, elastyczności i kolorytu. Oznacza synergiczną kombinację głębokiego nawilżenia i mechanicznego liftingu skóry.

Aliaxin jest produktem przeznaczonym do przywracania objętości skóry, korekcji konturu oraz wypełniania zmarszczek i nierówności. Fundamentalne aspekty definiujące produkt to integracja z tkanką, wiele kombinacji kwasu hialuronowego o różnej masie cząsteczkowej, duża spójność i czystość kwasu hialuronowego – w celu zachowania naturalnej ekspresji i rysów twarzy. 

Profhilo Body to z kolei biostymulator tkankowy, który odpowiada na potrzeby współczesnych pacjentek i pacjentów gabinetów medycyny estetycznej, którzy niezależnie od wieku mierzą się z utratą jędrności skóry. Preparat to nowa kompleksowa formuła doskonale znana pacjentom, pacjentkom i lekarzom. Wskazaniem do zastosowania Profhilo Body jest wiotka skóra ramion, brzucha czy ud. Procedura Profhilo Body łączy zabiegi iniekcyjne wykonywane w ośrodku medycznym z pielęgnacją domową.


Nie diametralna zmiana, a wydobycie naturalnego piękna pacjenta i pacjentki jest głównym celem działania preparatów IBSA DERMA. Głośne hasło YOU ARE A MASTERPIECE odzwierciedla podejście producenta do medycyny estetycznej oraz wpisuje się w obowiązujący trend „smart aging”.