SteamPod 3.0 to innowacyjna prostownica parowa, która niedawno trafiła w nasze ręce w ramach testu redakcyjnego. Po kilku intensywnych dniach stylizowania włosów bez zawahania możemy stwierdzić, że nie ma sobie równych. Wiemy jednak, że decyzje dotyczące zmian w pielęgnacji włosów nie należą do najprostszych, dlatego z myślą o naszych czytelniczkach przygotowałyśmy coś specjalnego - czytajcie do końca!

Prostownica parowa to rozwiązanie na miarę XXI wieku. Urządzenie wykorzystuje parę wodną do stylizacji włosów, dzięki czemu nie powoduje pogorszenia ich kondycji czy wysuszenia - wręcz przeciwnie. W przeciwieństwie do tradycyjnej prostownicy podgrzana para wodna dostarcza kosmykom nawilżenia i sprawia, że są nawet 2x bardziej gładkie i lśniące. Model od marki L’Oréal Professionnel Paris jest dodatkowo wyposażony w specjalną strukturę płytek, umożliwiającą płynne ruchy z odpowiednim naciskiem na pasma włosów. Efekt? Niezwykle miękkie i gładkie włosy niezależnie od pogody. Same sprawdziłyśmy!

Podczas stylizowania loków, fal, czy lśniącej tafli włosów używałyśmy także dwóch produktów dedykowanych do SteamPod 3.0. Termoaktywne mleczko ochroniło nasze cienkie włosy przed wysoką temperaturą i zadbało o pielęgnację ich koloru. Z kolei serum odbudowujące nałożyłyśmy na końcówki włosów, dzięki czemu uzyskałyśmy efekt wyraźnie wygładzonych i odżywionych kosmyków.

Wiemy, jak znaczącą różnice w codziennym wyglądzie robią dobrze ułożone i zdrowe włosy, dlatego teraz i Ty możesz przetestować prostownicę SteamPod 3.0! Mamy dla Was 25 urządzeń* oraz dwa specjalne produkty do pielęgnacji włosów prostowanych. Wystarczy, że odpowiesz na pytanie: „Dlaczego to właśnie Twoje włosy potrzebują prostownicy parowej SteamPod 3.0?”

Formularz konkursowy znajdziecie tutaj:

https://www.kobieta.pl/artykul/prostownica-ktora-nie-niszczy-wlosow-jak-dziala-prostownica-parowa-i-dlaczego-jest-lepsza-od-tradycyjnej

*Urządzenie SteamPod 3.0 podlega zwrotowi po zakończeniu testowania.