Jaga Hupało to kreatorka fryzur, której chyba nikomu nie trzeba przedstawiać. Kilka lat temu, jako magazyn ELLE, wyróżniłyśmy ją pośród 200 najbardziej wpływowych kobiet w Polsce. W atelier artystki "Jaga Hupało Born to Create" właśnie ruszyła inicjatywa przyjazna zwierzętom i środowisku. Są nią "Wegańskie Piątki" - urodowe doświadczenie przybliżające roślinny styl życia. Tego dnia do umycia włosów, koloryzacji oraz uczesania używa się tylko certyfikowanych, wegańskich produktów!

Na klientów na wejściu czekają wege przekąski. Bazują one na tych samych składnikach, jakie znajdują się w pielęgnujących kosmetykach do włosów. To jedzenie, które dba o kondycję fryzury od środka i z zewnątrz. Przekonało nas o tym guacamole z acai, pudding chiaz mango czy ciastko z komosy ryżowej. Następnie te składniki wylądowały na głowie, pod postacią organicznych kosmetyków "REF". Jaki efekt dała taka uczta? Zregenerowałyśmy nasze włosy na jesień bez użycia parabenów, czy sztucznych barwników. A przede wszystkim w sposób cruelty-free- nie przyczyniając się do cierpienia zwierząt!

Pracownia Jagi chce wspierać wegańskie inicjatywy i promować roślinne produkty fryzjerskie. Z tej okazji "Wegańskie Piątki" będą organizowane cyklicznie. Najbliższe daty to: 27.10, 17.11 oraz 24.11. Spotkania odbęda się również w grudniu, w okresie przedświątecznym. Na wegańską wizytę warto zapisać się z wyprzedzeniem. Roślinna kuracja dla włosów połączona z wege ucztą trwa od godziny 12 do 17. Catering jest dopasowany do tematyki organicznych kosmetyków.

Jaga Hupało organizuje "Wegańskie Piątki" w swoim atelier - ZDJĘCIA >>