Nie od dziś wiadomo, że Irina Shayk to jedna z najbardziej stylowych modelek w branży, dlatego tak często dziennikarze opisują jej stylizacje. O tej ostatniej jest szczególnie głośno. Powód? Tym razem Rosjanka nie zdecydowała się na kreację od luksusowej marki, np. Burberry (Shayk przyjaźni się przecież z dyrektorem kreatywnym brytyjskiego domu mody). Celebrytka na prestiżową galę BAZAAR ICONS wybrała stylizację, którą każdy może kupić. Ubrania pochodzą z nowej kolekcji szwedzkiego giganta. Tak, chodzi o H&M. 

Irina Shayk pierwszy raz skomentowała swój związek z Bradleyem Cooperem. Co powiedziała? >>

Jak wygląda córka Bradleya Coopera i Iriny Shayk? >>

Zendaya i Michael B Jordan w tym samym garniturze! Która z gwiazd wyglądała lepiej? >>

Irina Shayk w komplecie H&M na prestiżowej gali

Chodzi o aksamitny komplet, który Irina Shayk założyła na imprezę amerykańskiego magazynu o modzie. Jak już wspomnieliśmy, stylizacja pochodzi od H&M, a dokładnie z linii Conscious Exclusive. Niestety kolekcja nie jest jeszcze dostępna dla wszystkich. Ubrania z recyclingu trafią do sklepów marki dopiero 26 września. Jak podają tamtejsze media, top z głębokim dekoltem będzie kosztować 129$ (ok. 510 zł), za to krótka spódnica 59,99$ (ok. 235 zł).

Irina Shayk na gali BAZAAR ICONS

Do stylizacji od H&M Irina Shayk dobrała czerwoną, aksamitną torebkę oraz sandałki na obcasie. Ostatnio rosyjska modelka została zapytana przez dziennikarzy o to, czy skoro jest mamą, to czy nie powinna zmienić stylu ubierania się na mniej seksowny. "Podaj mi powód dlaczego powinnam tak zrobić? Tylko dlatego, że jestem matką to powinnam nosić dłuższe spódnice? Nie wierzę w to. Dlaczego masz zmieniać to kim jesteś i to, co czujesz tylko z powodu macierzyństwa?" - odpowiedziała Irina Shayk.