Reserved najpierw zaprosiło Kate Mossdo swojej kampanii na jesień i zimę 2017/2018 i otworzyło butik przy słynnej Oxford Street w Londynie, a teraz zaskoczyło swoich klientów kolejną reklamą z topowymi gwiazdami. Polska marka z okazji zbliżających się świąt stworzyła wideo z Iriną Shayk, Jonem Kortajareną, Jourdan Dunn i Adwoa Aboah. Oprócz czwórki gwiazd w bożonarodzeniowym filmiku wzięli także udział influencerzy z czterech krajów: Zuzanna Bijoch (@bijochzuzanna), Marta Dyks (@martadyks) i Borys Starosz (@borysstarosz) z Polski, Bonnie Strange (@bonniestrange), Swantje Wondermann (@swalina) i Kosta Williams (@kosta_williams) z Niemiec, Marcus Butler (@marcusbutler) i Patricia Manfield (@patriciamanfield) z Wielkiej Brytanii oraz Diana Korkunova (diana_korkunova) i Karina Istomina (@diamond_april) z Rosji. Film trochę przypomina zwiastun świątecznego filmu, trochę kojarzy się z fotografiami mody z lat 60. Reklama dla Reserved to dzieło Gordona von Steinera - jednego z najbardziej pożądanych twórców kampanii filmowych. Uwaga! Oglądanie jej uzależnia - gwarantujemy, że znaną na całym świecie kolędę „Jingle Bells” będziecie nucić aż do wieczora.

Świąteczna kampania Reserved 2017 z Iriną Shayk, Jonem Kortajareną, Jourdan Dunn i Adwoą Aboah - Zobaczcie zdjęcia>>>>

Świąteczna kampania Reserved 2017
W świątecznej ofercie Reserved znalazły się ubrania idealne na imprezy i sylwestra 2017/2018 - sukienki z odkrytymi ramionami, bieliźniane halki. Nie zabrakło w niej także modnych teraz płaszczy w kratę, spódnic z zamkami i aksamitnych garniturów. Ważną rolę w kolekcji Reserved grają akcesoria w stylu estetyki lat 80.: cekinowe czapki typu "beanie", aksamitne rękawiczki, błyszczące chokery oraz botki z ćwiekami.

Zobaczcie więcej na www.reserved.com