Kolekcja oddaje ducha wolności, podkreśla zamiłowanie do dzikiej natury i zachęca do podejmowania odważnych decyzji. Dziewczyna NAOKO zawsze chętnie odkrywa to co nieznane, nie boi się iść pod prąd i lubi wyzwania. Tym razem marka proponuje wiele zwierzęcych wzorów i modeli idealnych na jesienne i zimowe przygody. 

NAOKO wspiera Project C.A.T.

Ty również możesz zostać jedną z  #naokogirls i pomóc Animal Planet dbać o dzikie tygrysy, wybierając produkty z kolekcji #IntoTheWild. Każdy sprzedany produkt z tej kolekcji to wsparcie finansowe dla projektu C.A.T. (Conserving Acres for Tigers), który dba o zapewnienie i utrzymanie zdrowego środowiska do życia dla obecnych i przyszłych pokoleń tych pięknych kotów, ponieważ odgrywają kluczową rolę w zachowaniu równowagi naszego ekosystemu.

Into the Wild

W najnowszych projektach marki NAOKO na pewno wyróżnisz się z tłumu! Dzięki nim szara rzeczywistość zyska kolorowych barw! Wyjątkowe, zwierzęce printy, żywe kolory i unikatowe detale to znak rozpoznawczy tej kolekcji. Marka po raz kolejny postawiła na oryginalne formy i nowe modele! Królują w niej bestsellery NAOKO w nowych odsłonach - ciepłe, zimowe kurtki w odważnych kolorach, dresy, w których żadna przygoda nie będzie Ci straszna! Zwiewne sukienki, w których będziesz gotowa na nowe, odważne wyzwania!

A jeśli będziesz potrzebować chwili oddechu, otulisz się miękkim swetrem w kolorowe cętki. Dla odważnych dziewczyn z dzikością w sercu, marka przygotowała coś specjalnego! Nowy model kurtki o koszulowym kroju w odważny i odrobinę dziki wzór, będzie mocnym elementem nawet najprostszej stylizacji! Zobacz nową kolekcję i razem z nami, odkryj swoją dziką naturę!