W 1992 roku marka Montblanc założyła Montblanc Cultural Foundation, której celem jest promowanie i wspieranie projektów z dziedziny sztuki. Przewodniczącym fundacji jest chiński pianista Lang Lang.

Co roku, marka Montblanc organizuje "Montblanc de la Culture Arts Patronage Award". Laureatem tej nagrody został ostatnio znany muzyk Quincy Jones. Na imprezę, która odbyła się w legendarnym hotelu Chateau Marmont w Los Angeles przybyli najbliżsi i przyjaciele artysty. Oczywiście nie mogło zabraknąć córki Quincy'ego, aktorki Rashidy Jones, która na tę okazję założyła sukienkę Peter Pilotto oraz buty od Valentino. Zjawili się także Morgan Freeman, Teri Hatcher, Victoria Rowell oraz Selita Ebanks.

Zapraszamy do GALERII

 

Więcej gwiazd na ELLE.pl

Zac Posen w towarzystwie Crystal Renn i Erin O'Connor (obie w sukniach projektanta) na gali Metropolitan Opera (fot. Bulls)Krzysztof Stróżyna i Małgorzata Kożuchowska w butiku Krystof na ul. Mokotowskiej (fot. serwis prasowy)Monika Brodka i Dorota Soszyńska, współwłaścicielka i dyrektor kreatywny Oceanic S.A. (fot. Akpa)