Doskonała sylwetka bez wysiłku

Trenerzy razem z dietetykami prześcigają się w układaniu programów, które jednocześnie budują masę mięśniową i spalają zasłaniający mięśnie brzucha tłuszcz. Podobnie jest w przypadku pośladków. 100–200 przysiadów dziennie to typowe wyzwanie w walce o jędrniejszą pupę. Na sklepowych półkach pełno jest dżinsów, bielizny i rajstop zapewniających efekt liftingu pośladków i wyszczuplenia talii, nie mówiąc już o specjalnych aplikacjach do obróbki zdjęć eksponujących tylne partie ciała. Nic więc dziwnego, że także naukowcy pracujący nad rozwojem procedur estetycznych stworzyli zabieg pozwalający łatwiej osiągnąć wymarzoną sylwetkę.

Urządzenie BTL EMSCULPT

Nowe urządzenie BTL EMSCULPT nie tylko buduje mięśnie, lecz także pomaga pozbyć się tłuszczu. Jest to coś naprawdę innowacyjnego, bo żadna inna technologia modelowania sylwetki, jak lipoliza, liposukcja, zabiegi radiofrekwencją czy ultradźwiękami, nie jest w stanie rozbudować mięśni. Teraz bez skalpela, iniekcji, rekonwalescencji, bólu i co najważniejsze wysiłku na siłowni można mieć wymodelowany brzuch i jędrne pośladki. Podczas jednego zabiegu zastosowana w urządzeniu energia HIFEM wywołuje ponad 20 tysięcy intensywnych skurczów mięśni. Taka ich liczba i długość nie są osiągalne w trakcie wykonywania tradycyjnej aktywności fizycznej. Zabieg trwa 30 minut i nie trzeba do niego nawet zdejmować ubrań. Do skóry przymocowuje się aplikator, który wykonuje trening za pacjenta. Po wyjściu z gabinetu można odczuwać zmęczenie mięśni w miejscu poddanym działaniu urządzenia. Efekty są już widoczne po pierwszym zabiegu, ale lepiej podejść do czterech. Aby je utrzymać, należy pamiętać o diecie i regularnych ćwiczeniach.

SPA & BEAUTY CLINIQUE – L’ECHAPPEE BELLE

"To miejsce dla wszystkich, którym miasto nadaje rytm i tempo życia. Otaczająca nas codzienność jest nierozerwalnie związana z nowoczesnymi technologiami. Dlatego w naszym spa również czerpiemy z najnowszych osiągnięć techniki z dziedziny Hi-tech beauty. L’echappeebelle to ucieczka do tego co piękne. Jest oazą dla miłośników nurtu slow poszukujących wytchnienia od zgiełku miasta i relaksacyjnych rytuałów, ale jednocześnie oczekujących szybkich efektów w odmładzaniu, wyszczuplaniu, ujędrnianiu. Takie dają nasze nieinwazyjne zabiegi hi-tech beauty możliwe do wykonania nawet w porze lunchu. Są miłe, relaksujące i bardzo skuteczne, stąd naszym kultowym zabiegiem dla wszystkich jest EMSCULPT" – mówi Agata Skowrońska-Domańska, właścicielka SPA.

Jak przygotować się do zabiegu EMSCULPT? 

Zabieg BTL EMSCULPT nie wymaga specjalnych przygotowań. Najlepiej jest założyć na zabieg leginsy lub spodnie treningowe, dresy. W górnej partii ciała sprawdzi się T-shirt. Ponieważ transfer energii do tkanek odbywa się w sposób bezkontaktowy nie wymagane jest zdejmowanie odzieży, a osoby korzystające z zabiegów mogą zostać w pełni ubrani podczas terapii. Zabieg można wykonywać także bezpośrednio na skórę. Takie też jest zalecenie, gdyż pacjent lepiej odczuwa działanie energii. Przed zabiegiem należy zdjąć biżuterię, jeśli występuje ona w miejscu zabiegu (kolczyki w pępku itp.) i wyjąć z kieszeni wszystkie urządzenia elektroniczne i rzeczy, które mogłyby się rozmagnesować (np. telefony komórkowe, piloty do garażu czy karty bankomatowe).

Jak wygląda zabieg EMSCULPT?

Zabieg trwa ok. 30 minut i polega na intensywnym treningu mięśni, który wykonuje za ciebie urządzenie EMSCULPT. W tym czasie leżysz na łóżku zabiegowym i swobodnie się relaksujesz. Aplikatory urządzenia, przypominające kształtem nieco większe żelazka, są przyłożone do skóry i przymocowane specjalnymi pasami. W przypadku pośladków leżysz na brzuchu, a aplikatory są przyłożone po jednym do każdego z pośladków. W przypadku aplikacji na brzuchu, pacjent leży na plecach, gdzie w zależności od wielkości obszaru zabiegowego przymocowany jest jeden lub dwa aplikatory. Wrażenia w trakcie zabiegu nie są w żadnym stopniu nieprzyjemne, odczuwasz wyraźne skurcze i wibracje. W trakcie zabiegu możesz się zrelaksować i poczytać książkę lub gazetę.  

Po zabiegu EMSCULPT

Po zabiegu nie musisz w żadnym stopniu ograniczać swojej aktywności, ponieważ EMSCULPT jest zabiegiem całkowicie nieinwazyjnym. Po 30-minutowej sesji można wrócić więc do normalnej aktywności. Jeśli Twoje mięśnie były osłabione, możesz bardziej je odczuwać, jak po typowym treningu. Z kolei ze względu na proces wydalania uwolnionego tłuszczu, warto przez kilka tygodni po zabiegu stosować niskotłuszczową dietę.

Jak często należy wykonywać zabieg EMSCULPT?

Optymalna terapia składa się z 4 zabiegów, które należy wykonywać dwa razy w tygodniu. Pierwsze efekty widoczne są zaraz po zabiegu, oceniać je powinno się jednak dopiero po 2-4 tygodniach od ostatniej sesji.

Z zabiegu BTL EMSCULPT można skorzystać w SPA & BEAUTY CLINIQUE L'ECHAPPEE BELLE, przy ulicy Limanowskiego 11M w Warszawie, www.lechappeebelle.pl