Dzięki aktywności fizycznej jesteśmy silniejsze, mniej zestresowane, piękne. Nie tylko wzmacniamy ciało, ale i ducha. A kto najlepiej nas motywuje, jak nie kobiety? Tym kierowała się marka Under Armour organizując swój trening "I'm Pretty. Kobiety kobietom" w warszawskiej Fabryce Formy. Ćwiczyły tylko dziewczyny, a trenowały je najlepsze sportsmenki i ambasadorki Under Armour Polska. Te osobowości motywują nas do działania oraz pobijania rekordów.

Kim są? To Natalia Gacka-Dressler i Iwona Nieroda. Pierwsza z nich jest wielokrotną Mistrzynią Polski i złotą medalistką Mistrzostw Świata w Fitness Sylwetkowym, druga -  Mistrzynią Kickboxingu. Gdy takie kobiety prowadzą trening, po prostu trzeba się na nim stawić! Jakie wrażenia nam zaserwowały?

Kierująca się zasadą, że fitness to styl życia, Natalia Gacka-Dressler zdecydowała się na trening siłowy dolnych partii ciała i brzucha z elementami cardio. Według niej takie ćwiczenia najlepiej wzmacniają mięśnie, poprawiają proporcje sylwetki, polepszają kondycję oraz redukują tkankę tłuszczową. Brzmi jak trening idealny. Z kolei Iwonie Nierodzie możemy podziękować za lekcję techniki używanej w boksie i kickboxingu. Były to ciosy proste, kopnięcia kolanami i frontalne, a do tego tajniki z zakresu samoobrony, żebyśmy wiedziały co zrobić, gdy ktoś nas napadnie. Takie są kobiety Under Amrour - silne i gotowe do działania. Wczorajsze spotkanie to potwierdziło!  Na wydarzeniu każda z uczestniczek chętnie brała udział w ćwiczeniach ze sztangą czy rękawicami bokserskimi.

"Miałam wrażenie, że na sali spotkało się grono silnych, zdecydowanych i pięknych kobiet, które ambitnie i z entuzjazmem podeszły do zaplanowanego przeze mnie i moją koleżankę Natalię treningu. Nie pomyliłam się"- podsumowała Iwona Nieroda.

Trening "Kobiety Kobietom" został w całości zorganizowany przez kobiety dla kobiet. To pierwsza, lecz nie ostatnia taka akcja z ramienia marki Under Armour. Spodziewajcie się, że wkrótce będzie ich więcej!