Trzy dekady miłości, zdrady, dekadencji, zemsty i... morderstwo. Film "House of Gucci" w reżyserii Ridleya Scotta wejdzie do kin 24 listopada i doszczętnie obnaży - już i tak daleki od perfekcji - obraz rodziny Gucci. Produkcja opowie historię Patrizii Reggiani, byłej żony Maurizio Gucciego, która planowała zabójstwo swojego męża, wnuka założyciela domu mody Gucci, a także ukaże tragiczne okoliczności śmierci, która wstrząsnęła zarówno branżą mody, jak i Włochami. 

"House of Gucci": pierwszy oficjalny trailer 

Blichtr wielkiej mody, włoskie krajobrazy i naprawdę świetna obsada. W "House of Gucci" poza Lady Gagą, Adamem Driverem, Jaredem Leto i Al Pacino pojawi się również Jeremy Irons, Salma Hayek, Camille Cottin, Jack Huston, Madalina Ghenea, Reeve Carney i Youssef Kerkour. Zdjęciami gwiazd z planu zachwycałyśmy się na ELLE.pl już niejednokrotnie (no bo jak tu się nie zachwycać!), ale jak wypadły w zwiastunie? "Powinni wymalować na nim "Oscar". Dosłownie. To będzie niesamowity film" - piszą Internauci. Oto pierwszy oficjalny trailer:

"House of Gucci": postery filmowe 

Lady Gaga zachwyca dystyngowaną urodą w perfekcyjnie dopracowanym makijażu, Adam Driver niezwykłym podobieństwem do Maurizio, a Jared Leto spektakularną metamorfozą, o której od wczoraj grzmi cały Internet. I choć dobrze wiemy, że Leto to mistrz srebrnoekranowych przemian (pamiętacie "Dallas Buyers Club" czy "Suicide Squad"?), to jego wizerunek z plakatu "House of Gucci" wciąż szokuje. Zobaczcie: 

Patrizia Gucci była oburzona obsadzeniem Jareda Leto w roli jej ojca, tymczasem my życzymy mu Oscara! I charakteryzatorom również! 

Wszystkie plakaty promocyjne filmu "House of Gucci", w tym ten z Adamem Driverem w roli Maurizio Gucci oraz Al Pacino jako Aldo Gucci, znajdziecie w naszej galerii>>

Czytaj też: Lady Gaga i Adam Driver w filmie ,,House of Gucci". Mamy pierwsze zdjęcia z planu>>

Czytaj też: Gucci nie spodobał się wizerunek rodziny na planie ,,House of Gucci”. Patrizia Gucci zabrała głos w sprawie nowego filmu Ridleya Scotta>>