Horoskop tygodniowy na nów w Bliźniętach 2022

Nów w Bliźniętach swoją energią umili nam nadchodzący tydzień i na dobre zakończy napięty sezon zaćmień. Zadziała na nas niczym pomocna dłoń Wszechświata, która przeprowadza przez tunel ciemności. Pierwsza faza nowiu po zaćmieniach jest ważna, ponieważ przynosi świeżą perspektywę i szansę na nowy początek. Wreszcie poczujemy się pewniej w stawianiu kolejnych kroków naprzód. Jak ta energia bezpośrednio wpłynie na każdy znak zodiaku? >>

Nów Bliźniętach rozpocznie się 29 maja, a 30 maja osiągnie swój szczyt. Będzie tym, czego nam trzeba po mrocznym sezonie zaćmień. 

Według astrologii nów reprezentuje nowe początki. Ten moment na niebie uważa się za pierwszą fazę miesięcznego cyklu Luny. W jej trakcie słońce zrównuje się z księżycem, dając nam impuls do "zasiania" nowych nasion intencji i kierowania się intuicją. Majowy nów w Bliźniętach nakłoni nas również do nawiązania głębszych połączeń z ludźmi. Dzięki niemu zażegnamy negatywne emocje wywołane przez burzliwy sezon zaćmień.

Retrogradacja Merkurego a nów

Wszechświat poprosi nas jednak o cierpliwość. Trwa retrogradacja Merkurego znana ze swoich chaotycznych wibracji. Warto, abyśmy działali powoli i nie wyciągali zbyt pochopnych wniosków. Jako, że Merkury rządzi Bliźniętami, podczas tego nowiu wpływ retrogradacji będzie silniejszy. Wywoła opóźnienia, nieporozumienia oraz problemy w dokonywaniu wyborów. Dlatego warto skupić się na dobroczynnej energii fazy nowiu, aby oczyścić umysł, pozbyć się wątpliwości i zamanifestować swoją przyszłość. Ruch wsteczny Merkurego dobiegnie końca dopiero 3 czerwca.

Nów w Bliźniętach - czas manifestować

Co w astrologii oznacza nów księżyca w Bliźniętach? Ta faza przyniesie ulgę po miesiącach wyzwań. Wskaże nam pozytywne strony życia i zupełnie nowe możliwości. Poczujemy się podekscytowani, optymistyczni i zainspirowani nowymi pomysłami, które pojawią się w naszych umysłach w kolejnych dniach oraz podczas weekendu. Czas sprzyja temu, aby ustalić intencje na kolejnych sześć miesięcy. Wszystko, co sobie zamanifestujemy, teraz ma szansę przynieść obfite plony. Oto twój horoskop na majowy nów >>

Kontemplacja na nów w Bliźniętach: co chcę stworzyć w swoim życiu? Jakie pomysły chcę zamanifestować?

Horoskopy na maj 2022:

___________
W ELLE.pl na co dzień informujemy Was o trendach, stylu życia, rozrywce. Jednak w tym ciężkim czasie część redakcji pracuje nad treściami skupionymi wokół sytuacji w Ukrainie. Tutaj dowiecie się jak pomagać, sprawdzicie gdzie trwają zbiórki i przeczytacie co zrobić, aby zachować równowagę psychiczną w tych trudnych okolicznościach: pomoc dla Ukrainy.