Horoskop 2021 na ostatni tydzień lutego 

W tym tygodniu energia astrologiczna popchnie nas w stronę sukcesu. Dobra passa rozpocznie się 24 lutego, gdy wojowniczy Mars stworzy trygon z planetą transformacji, Plutonem. Ten mocny aspekt pomoże nam się podnieść po trudach ostatnich tygodni. Chyba nie ma osoby, która nie odczuła skutków lutowej retrogradacji Merkurego. Na szczęście teraz, zamiast kolejnych przeszkód, otrzymamy od losu kopa motywacji. Możemy wspiąć się na sam szczyt, jeżeli wydobędziemy z siebie siłę.

Mars z Plutonem dodają sił i odbudowują ambicję. 

Do 25 lutego w kosmosie zadzieją się istotne zmiany. Wenus powoli wkracza w znak Ryb, obdarzając nas swoją marzycielską aurą. Ów zjawisko dodaje odwagi i wiary w swoje najskrytsze intencje. Marzec będzie sprzyjać zakochiwaniu się w ludziach, którzy pobudzają naszą wyobraźnię. Czwartek 25 lutego jest również momentem, gdy słońce w Rybach utworzy sekstyl z ekscentrycznym Uranem. Tym samym zachęci nas do podążania za szczerym, mądrym głosem intuicji.

Wenus i Ryby tworzą marzycielski romans, który napawa optymizmem. 

Kto w ostatnim czasie czuł brak motywacji i kroczył przez życie zdezorientowany, do 26 lutego ma szansę odkryć swoje powołanie. Wtedy ekspansywny Jowisz utworzy trygon z Północnym Węzłem Przeznaczenia w Bliźniętach, który sprowadzi nas na właściwą drogę. Niespodziewane sytuacje czy przypadkowe spotkania mogą sprawić, że poczujemy się pewni naszych ścieżek. Pozwólmy Wszechświatowi poprowadzić nas do celu.

Niedzielę spędzimy w energii pełni Księżyca w uziemionej Pannie.

Tydzień zakończy pełnia Księżyca 27 lutego w praktycznej, analitycznej i zorientowanej na zdrowie Pannie. Zjawisko będzie sprzyjać odmładzaniu swoich poglądów, a także rytuałom związanym z ciałem. Niech ta faza pomoże ci przywrócić wewnętrzny spokój i fizyczną równowagę.